Утилізація сміття та поводження зі сміттям

Очікувана вартість

379 224,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
32092251
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 27552 , Кіровоградська область, Власівка, місто Світловодськ, ВУЛ.ЛІВОБЕРЕЖНА, будинок 9
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Матвієць Володимир
Володіння мовою:
Телефон:
380675302052
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Про надання послуг із видалення твердих/змішаних відходів

Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям

Кількість:

4 600 метр кубічний

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 27552 , Кіровоградська область, Власівка, місто Світловодськ, ВУЛ.ЛІВОБЕРЕЖНА, будинок 9

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 14 трав. 14:37

Умови оплати

Оплата після події:
дата виставлення рахунку
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
379 224,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
22220191

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 трав. 14:37

Пропозиція

379 224,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЛАСІВСЬКІ МЕРЕЖІ" СВІТЛОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
14 трав. 14:21
Опис:
Відповідно до наказу № 16 від 14 травня 2026 року існує потреба у здійсненні Закупівлі. Враховуючи те, що постачальником / виконавцем Закупівлі є лише певний суб’єкт господарювання Комунального підприємства «КАРАТ», що визначено відповідним документом — Експертний ... Розгорнути
Відповідно до наказу № 16 від 14 травня 2026 року існує потреба у здійсненні Закупівлі. Враховуючи те, що постачальником / виконавцем Закупівлі є лише певний суб’єкт господарювання Комунального підприємства «КАРАТ», що визначено відповідним документом — Експертний висновок № В-01 від 09.01.2026 року (додається), застосовується виключення.При цьому підтверджується наявність нагальної потреби в закупівлі послуг із захоронення відходів у КП «КАРАТ» Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей. може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору. З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуга з утилізації скидної теплової енергії з одержанням теплової енергії для подальшого використання Замовником за кодом ДК 021:2015: 90510000-5 — Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (90513000-6 -Послуги з поводження із безпечними сміттям і відходами та їх утилізація).
Послуга з утилізації скидної теплової енергії з одержанням теплової енергії для подальшого використання Замовником за кодом ДК 021:2015: 90510000-5 — Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (90513000-6 -Послуги з поводження із безпечними сміттям ...
Ім'я:
Роман Брандт
E-mail: [email protected] Телефон: +380976251009 Веб сайт: ЄДРПОУ:
32794899

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

212 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги/операції з Оброблення/Видалення/Захоронення Відходів
Послуги/операції з Оброблення/Видалення/Захоронення Відходів
Ім'я:
Зелена Ірина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380680939558 Факс:
+380444065549
ЄДРПОУ:
37227875
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

358 260,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з ліквідації стихійних звалищ на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів Лозівської міської територіальної громади Лозівського району Харківської області
Послуги з ліквідації стихійних звалищ на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів Лозівської міської територіальної громади Лозівського району ...
Ім'я:
Кулікова Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: 380660810021 ЄДРПОУ:
22682313
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

333 333,33 грн без ПДВ

Дивитись