Послуги з вивезення та погрузки твердих відходів не придатних для вторинного використання

Очікувана вартість

189 449,42 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04057847
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 35500, Рівненська область, Радивилів, вул. І.Франка, 11
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Хрущ Анастасія Анатоліївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380363343951
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з вивезення та погрузки твердих відходів не придатних для вторинного використання

Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 10 трав.

Місце доставки:

Україна, 35500, Рівненська область, м.Радивилів, кладовища Радивилівської територіальної громади

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 трав. 10:40

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
189 449,42 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Ковальов Андрій Іванович
Телефон: 0363343770 ЄДРПОУ:
37344625

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

189 449,42 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Радивилівська міська рада Дубенського району Рівненської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
7 трав. 10:18
Опис:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ для здійснення закупівлі згідно з підпунктом 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану ... Розгорнути
ОБҐРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ для здійснення закупівлі згідно з підпунктом 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 р. № 1178 (далі — Особливості). Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період 2026 року / тощо). Згідно з Особливостями з урахуванням Закону та потребами Замовника передбачено здійснити Закупівлю в обсязі 1 послуга на очікувану вартість закупівлі 189 449.42 грн з ПДВ. Відповідно до рішення виконавчого комітету Радивилівської міської ради «Про визначення КП «Комунальник» переможцем конкурсу з вивезення побутових відходів на території Радивилівської територіальної громади» від 15.06.2020 № 150, та рішення Радивилівської міської ради «Про визначення адміністратора послуги з управління відходами на території Радивилівської територіальної громади» від 21.05.2024 № 1660. У зв’язку з вищевикладеним постачання послуги з вивезення та погрузки твердих відходів не придатних для вторинного використання на території Радивилівської міської ради Згорнути

Вас може зацікавити

Послуга з утилізації скидної теплової енергії з одержанням теплової енергії для подальшого використання Замовником за кодом ДК 021:2015: 90510000-5 — Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (90513000-6 -Послуги з поводження із безпечними сміттям і відходами та їх утилізація).
Послуга з утилізації скидної теплової енергії з одержанням теплової енергії для подальшого використання Замовником за кодом ДК 021:2015: 90510000-5 — Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (90513000-6 -Послуги з поводження із безпечними сміттям ...
Ім'я:
Роман Брандт
E-mail: [email protected] Телефон: +380976251009 Веб сайт: ЄДРПОУ:
32794899

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

212 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги/операції з Оброблення/Видалення/Захоронення Відходів
Послуги/операції з Оброблення/Видалення/Захоронення Відходів
Ім'я:
Зелена Ірина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380680939558 Факс:
+380444065549
ЄДРПОУ:
37227875
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

358 260,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з ліквідації стихійних звалищ на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів Лозівської міської територіальної громади Лозівського району Харківської області
Послуги з ліквідації стихійних звалищ на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів Лозівської міської територіальної громади Лозівського району ...
Ім'я:
Кулікова Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: 380660810021 ЄДРПОУ:
22682313
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

333 333,33 грн без ПДВ

Дивитись