ДК 021:2015 код 24450000-3 «Агрохімічна продукція» (Засоби захисту рослин: фунгіциди ДК 021:2015: 24457000-2 — Фунгіциди та інсектициди ДК 021:2015: 24452000-7 — Інсектициди)

Інша інформація: Закупівля здійснюється без використання електронної системи закупівель, відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 №1178, а саме: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі). Документальне підтвердження: UA-2026-03-20-006421-a (дата формування звіту: 28 березня 2026).

Очікувана вартість

3 964 864,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00729391
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 90252, Закарпатська область, с. Велика Бакта, проспект Свободи, буд. 17
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Матієга
Володіння мовою:
Телефон:
+380953345992
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Фунгіцид на соняшник Кустодія ДК 021:2015: 24457000-2 — Фунгіциди

Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція

Кількість:

600 літр

Період доставки:

до 30 квіт.

Місце доставки:

Україна, 90252, Закарпатська область, Берегівський р-н., с. Велика Бакта, пр.-кт Свободи ,17.
2

Фунгіцид на соняшник Пріаксор ДК 021:2015: 24457000-2 — Фунгіциди

Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція

Кількість:

240 літр

Період доставки:

до 30 квіт.

Місце доставки:

Україна, 90252, Закарпатська область, Берегівський р-н., с. Велика Бакта, пр.-кт Свободи ,17.
3

Фунгіцид на соняшник Пропульс ДК 021:2015: 24457000-2 — Фунгіциди

Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція

Кількість:

540 літр

Період доставки:

до 30 квіт.

Місце доставки:

Україна, 90252, Закарпатська область, Берегівський р-н., с. Велика Бакта, пр.-кт Свободи ,17.
4

Фунгіцид на кукурудзу Кустодія ДК 021:2015: 24457000-2 — Фунгіциди

Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція

Кількість:

1 000 літр

Період доставки:

до 30 квіт.

Місце доставки:

Україна, 90252, Закарпатська область, Берегівський р-н., с. Велика Бакта, пр.-кт Свободи ,17.
5

Інсектицид на соняшник Антіколорад Макс ДК 021:2015: 24452000-7 — Інсектициди

Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція

Кількість:

120 літр

Період доставки:

до 30 квіт.

Місце доставки:

Україна, 90252, Закарпатська область, Берегівський р-н., с. Велика Бакта, пр.-кт Свободи ,17.
6

Інсектицид на соняшник Хімарс ДК 021:2015: 24452000-7 — Інсектициди

Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція

Кількість:

120 літр

Період доставки:

до 30 квіт.

Місце доставки:

Україна, 90252, Закарпатська область, Берегівський р-н., с. Велика Бакта, пр.-кт Свободи ,17.
7

Інсектицид на соняшник Ампліго ДК 021:2015: 24452000-7 — Інсектициди

Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція

Кількість:

150 літр

Період доставки:

до 30 квіт.

Місце доставки:

Україна, 90252, Закарпатська область, Берегівський р-н., с. Велика Бакта, пр.-кт Свободи ,17.
8

Інсектицид на кукурудзу Антіколорад Макс ДК 021:2015: 24452000-7 — Інсектициди

Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція

Кількість:

200 літр

Період доставки:

до 30 квіт.

Місце доставки:

Україна, 90252, Закарпатська область, Берегівський р-н., с. Велика Бакта, пр.-кт Свободи ,17.

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 квіт. 13:28
Не вказано 30 квіт. 13:28
Електронний підпис 30 квіт. 13:34
Не вказано 30 квіт. 13:28
Не вказано 30 квіт. 13:28
Не вказано 30 квіт. 13:28

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 964 864,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
45626585

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

3 964 864,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Інститут аграрних ресурсів та регіонального розвитку Національної академії аграрних наук України

Вас може зацікавити

Засоби для дезінфекції згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 24450000-3 «Агрохімічна продукція»
Засоби для дезінфекції згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 24450000-3 «Агрохімічна продукція»
Ім'я:
Марина Євтушенко
E-mail: [email protected] Телефон: 380661480423 ЄДРПОУ:
14323563
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 373 438,00 грн з ПДВ

Дивитись