Важливо! Аукціон у даній закупівлі не проводився. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Комплект пейнтбольного обладнання

Спрощена закупівля застосовується відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275

Очікувана вартість

1 006 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 4 бер. 14:49

до 10 бер. 00:00

Прийом пропозицій

з 10 бер. 00:00

до 12 бер. 00:00

Аукціон
не буде проводитися
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
10 бер. 00:00 – 12 бер. 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
не проводився

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Період уточнень:
4 бер. 14:49 – 10 бер. 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
11 бер. 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

У процесі оголошення спрощеної закупівлі № UA-2026-03-04-009885-a комплект пейнтбольного обладнання, було допущено технічну помилку при налаштуванні параметрів процедури — помилково обрано опцію «без аукціону». Зазначена помилка не відповідає намірам замовника та принципам максимальної економії і ефективності використання бюджетних коштів, оскільки позбавляє учасників можливості знижувати ціну під час електронного аукціону. З метою дотримання вимог законодавства у сфері публічних закупівель та забезпечення прозорої конкуренції процедура була відмінена. Таким чином Замовник відміняє Закупівлю відповідно до пункту 2 частини 17 статті 14 Закону на етапі періоду уточнень.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 бер. 18:15
6 бер. 08:40

Інформація про замовника

Назва:
Військова частина А2900
Код ЄДРПОУ:
26616327
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10001, Житомирська область, місто Житомир, .
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Байдужий Володимир ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380631318976
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Комплект пейнтбольного обладнання

Спрощена закупівля застосовується відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275

Перейти до лоту

Очікувана вартість

1 006 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 4 бер. 14:49
Проєкт договору 4 бер. 14:49
Електронний підпис 4 бер. 14:53
Технічні специфікації 4 бер. 14:49

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 006 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Військова частина А2900

Вас може зацікавити

Ім'я:
Сергій Лозовіцький
E-mail: [email protected] Телефон: +380675706820 ЄДРПОУ:
26614936

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

625 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Бойовий симулятор — Інтерактивний Лазертаг комплекс для сектора вогневої та тактичної підготовки осередку «Захист України». (Код згідно з Національним класифікатором України ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дій) Закупівля здійснюється в рамках програми Ukraine Facility
Бойовий симулятор — Інтерактивний Лазертаг комплекс для сектора вогневої та тактичної підготовки осередку «Захист України». (Код згідно з Національним класифікатором України ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дій) Закупівля здійснюється в рамках прогр...
Ім'я:
Сергій ГОРДІЄНКО
E-mail: [email protected] Телефон: +380989027739, +380632026315, +380632026315 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02541409

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 833 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Мобільний інтерактивний мультимедійний проекційний комплекс "СІЧ"
Мобільний інтерактивний мультимедійний проекційний комплекс "СІЧ"
Ім'я:
Сильман Тарас Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380680465423 ЄДРПОУ:
08803715
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

894 000,00 грн без ПДВ

Дивитись