надання послуги із збирання та вивезення стихійного сміття, великогабаритних будівельних та рослинних відходів з територій кладовищ Глибоцької громади

Очікувана вартість

519 750,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
36751822
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 60400, Чернівецька область, Чернівецький район, селище Глибока вул.Шевченка Т. будинок 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кристина Якушенко-Пагон
Володіння мовою:
Телефон:
+380502291728
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

надання послуги із збирання та вивезення стихійного сміття, великогабаритних будівельних та рослинних відходів з територій кладовищ Глибоцької громади

Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

18 лют. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 лют. 20:00

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
519 750,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
2567517337

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

519 750,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИТУАЛЬНА СЛУЖБА" ГЛИБОЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
18 лют. 19:30
Опис:
Організація діяльності з поводження з побутовими відходами на об'єктах Глибоцької громади, здійснюється на підставі вимог: ст.1 та ст.33 ЗУ від 20.06.2022 за №2320-ІХ «Про управління відходами» та Постанови Кабінету Міністрів України від 08.08.2023 року №835. На за ... Розгорнути
Організація діяльності з поводження з побутовими відходами на об'єктах Глибоцької громади, здійснюється на підставі вимог: ст.1 та ст.33 ЗУ від 20.06.2022 за №2320-ІХ «Про управління відходами» та Постанови Кабінету Міністрів України від 08.08.2023 року №835. На засіданні конкурсної комісії з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів з території селища Глибока Чернівецької області, прийнято протокольне рішення про визначення переможцем даного конкурсу фізичної особи-підприємця Нікорича Василя Ілліча (далі – ФОП Нікорич В.І.), як суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів з території селища Глибока Чернівецької області для бюджетних установ та інших споживачів, строком на п’ять років. Також рішенням виконавчого комітету Глибоцької СР від 02.02.2026 року № 2 з 01.01.2026 року встановлено для ФОП Нікорич В.І. тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами для бюджетних установ та інших споживачів сел. Глибока. Враховуючи вище зазначенні рішення про визначення виконавця послуг із збирання та перевезення побутових відходів з території селища Глибока Чернівецької області для бюджетних установ та інших споживачів ФОП Нікорича В.І. є надавачем зазначених послуг, та оскільки КП "Ритуальна служба" Глибоцької селищної ради є одержувачем бюджетних коштів та підпорядковується Глибоцькій селищній раді, вважає за необхідне здійснити укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів, щодо надання послуг зі збирання та вивезення стихійного сміття, великогабаритних будівельних та рослинних відходів з територій кладовищ громади, з урахуванням пп.5 п.13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178. Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовником оприлюднено в електронній системі закупівель договір про закупівлю, а також обґрунтування підстави для здійснення закупівлі до п.13 Особливостей у вигляді окремого файлу. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги/операції з Оброблення/Видалення/Захоронення Відходів
Послуги/операції з Оброблення/Видалення/Захоронення Відходів
Ім'я:
Зелена Ірина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380680939558 Факс:
+380444065549
ЄДРПОУ:
37227875
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

358 260,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з ліквідації стихійних звалищ на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів Лозівської міської територіальної громади Лозівського району Харківської області
Послуги з ліквідації стихійних звалищ на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів Лозівської міської територіальної громади Лозівського району ...
Ім'я:
Кулікова Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: 380660810021 ЄДРПОУ:
22682313
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

333 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Прибирання і вивезення відходів з території, що обслуговується Комунальним підприємством «Автотранспортне підприємство 0628” Житомирської міської ради» на умовах субпідряду
Прибирання і вивезення відходів з території, що обслуговується Комунальним підприємством «Автотранспортне підприємство 0628” Житомирської міської ради» на умовах субпідряду
Ім'я:
Ігор Коберник
E-mail: [email protected] Телефон: +380412427448 ЄДРПОУ:
03328327
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

281 250,00 грн без ПДВ

Дивитись