ДК 021:2015 – 65310000-9 «Розподіл електричної енергії» (Послуги з розподілу електричної енергії та послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)

Очікувана вартість

805 360,69 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38477737
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 65074, Одеська область, м. Одеса, вул.Івана та Юрія Лип, 5а
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вікторія Салига
Володіння мовою:
Телефон:
+380487641685
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з розподілу електричної енергії

Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії

Кількість:

270 000 кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 65074, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Лип Івана та Юрія, буд. 5-А; 65039, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Донорська, буд. 6; 65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Старосінна площа, буд. 33; 65026, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Приморський бульвар, буд. 13
2

Послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії

Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії

Кількість:

104 911 кіловар-година

Період доставки:

до 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 65074, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Лип Івана та Юрія, буд. 5-А; 65039, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Донорська, буд. 6; 65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Старосінна площа, буд. 33; 65026, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Приморський бульвар, буд. 13

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 лют. 19:40

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
805 360,69 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380487052259 ЄДРПОУ:
00131713
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

805 360,69 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державна установа "Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
11 лют. 18:53
Опис:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України ... Розгорнути
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до абзацу 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, можливо у різі відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Розподіл електричної енергії є послугою, яку замовник може придбати лише в одного постачальника, а саме АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на підставі розпорядження Антимонопольного комітету України від 28 листопада 2012 року № 874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій». Відповідно до Зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 31.12.2025 рік, затвердженого Антимонопольним комітетом України, порядковий номер 28 АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» є суб’єктом природної монополії Згорнути