Електрична енергія

Очікувана вартість

95 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22984356
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 41000, Сумська область, Шосткинський район місто Середина-Буда, вулиця Соборна, будинок 7
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Бордачова Валентина Михайлівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380545171641
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

6 718 кіловат-година

Період доставки:

1 січ. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 41000, Сумська область, Шосткинський район м.Середина-Буда, вул. Соборна буд.7

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 січ. 19:40

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
95 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Полозок Сергій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: 0542660979 ЄДРПОУ:
41884537
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

94 988,06 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство Середино-Будська житлова ремонтно-експлуатаційна дільниця

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
27 січ. 16:09
Опис:
З метою здійснення швидкої та ефективної Закупівлі , для задоволення потреби на 2026 р. та забезпечення комунального підприємства Середино-Будська житлова ремонтно-експлуатаційна дільниця електричною енергією є необхідність у здійсненні закупівлі « Е ... Розгорнути
З метою здійснення швидкої та ефективної Закупівлі , для задоволення потреби на 2026 р. та забезпечення комунального підприємства Середино-Будська житлова ремонтно-експлуатаційна дільниця електричною енергією є необхідність у здійсненні закупівлі « Електрична енергія». Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України. № 1178 Особливостей від 12 жовтня 2022 р. підпунктом 2 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 Особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю. Підприємство здійснює свою діяльність на території Середино-Будської міської територіальної громади Шосткинського району Сумської області. Станом на 01.01.2026 року вказаний населений пункт / територіальна громада наявний у пункті 2.8 підрозділу 2 розділу І Переліку серед територій, на яких ведуться активні бойові дії. Дата початку бойових дій — 15.11.2024 р., дата завершення бойових дій — не зазначена. З огляду на зазначене підприємство проводить закупівлю «Електричної енергії» шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг/товару. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Горбенко Світлана Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380459423211 ЄДРПОУ:
41431865

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

93 025,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Дачко
E-mail: [email protected] Телефон: +380955596333 ЄДРПОУ:
23633015

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

122 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Качаненко Оксана Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380508320609 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01999265

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

158 333,33 грн без ПДВ

Дивитись