Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів (автобусів GULERYUZ (турецького виробництва) та ATAMAN) з використанням запасних частин та витратних матеріалів

Очікувана вартість

700 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44332330
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 28000, Кіровоградська область, місто Олександрія, пр.Соборний, будинок 59
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Грищенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380682803726
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів з використанням запасних частин та витратних матеріалів

Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Кількість:

6 послуга

Період доставки:

26 січ. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 січ. 15:00

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
700 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
3445405136

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

700 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЛЕКСАНДРІЙСЬКИЙ ТРАНСПОРТ" ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
18 трав. 11:09
Опис:
Комунальним підприємством "Олександрійський транспорт" Олександрійської міської ради була оголошена закупівля ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання в електронній системі закупівель за ... Розгорнути
Комунальним підприємством "Олександрійський транспорт" Олександрійської міської ради була оголошена закупівля ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-01-13-011122-a. 21.01.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Ім'я:
Скидан Тетяна Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380987997797 Факс:
+380373922631
ЄДРПОУ:
04062156

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

416 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з технічного обслуговування автомобілів MAN
Послуги з технічного обслуговування автомобілів MAN
Ім'я:
Мірошкін Максим Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380671889893 ЄДРПОУ:
26632252

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

454 935,60 грн з ПДВ

Дивитись
Послуга з технічного обслуговування автомобілів ISUZU, ISUZU ATAMAN, ISUZU D-MAX, FORD TRACKS 3542D
Послуга з технічного обслуговування автомобілів ISUZU, ISUZU ATAMAN, ISUZU D-MAX, FORD TRACKS 3542D
Ім'я:
Сергій Сухина
E-mail: [email protected] Телефон: +380984254536 ЄДРПОУ:
26632233
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

760 000,00 грн з ПДВ

Дивитись