Електрична енергія

Очікувана вартість

410 400,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00914527
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 19703, Черкаська область, Золотоноша, ВУЛИЦЯ ОБУХОВА, БУДИНОК 48, Б
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Латишова Любов
Володіння мовою:
Телефон:
380973548410
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

95 000 кіловат-година

Період доставки:

24 січ. – 31 груд.

Місце доставки:

Україна, 19703, Черкаська область, Золотоноша, ВУЛИЦЯ ОБУХОВА, БУДИНОК 48, Б

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 січ. 14:03
Електронний підпис 26 січ. 14:02

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
410 400,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42474208
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

410 400,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРКАСЬКИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
23 січ. 13:26
Опис:
Право на впровадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу та виконання функцій постачальника універсальної послуги на території м. Золотоноші та Черкаської області надано ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ» на підставі постанови НКРЕКП від 25.09 ... Розгорнути
Право на впровадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу та виконання функцій постачальника універсальної послуги на території м. Золотоноші та Черкаської області надано ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ» на підставі постанови НКРЕКП від 25.09.2018 року № 1032 «Про видачу ліцензії з постачання електричної енергії споживачу» відповідно до абз. 3, 4 п. 13 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 року №2019 - VIII та постанови НКРЕКП від 26.10.2018 року №1268. ДПТНЗ "Черкаський навчальний центр" отримав лист від ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ» про заключення прямого договору на закупівлю електричної енергії, оскільки на території Черкаської області інших постачальників універсальних послуг окрім ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ» не існує. На підставі вищевикладеного, для закупівлі електричної енергії Замовник застосовує підпункт 5 п. 13 вказаних Особливостей та здійснює закупівлю електричної енергії шляхом укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії без застосування відкритих торгів / електронного каталогу. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Світлана Гамзіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380639517991 ЄДРПОУ:
31822150

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Непорядкіна Наталія Едуардівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380957761223 ЄДРПОУ:
02540048

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

426 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Галина Білоус
E-mail: [email protected] Телефон: +380509609317 ЄДРПОУ:
20544802

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

396 705,00 грн без ПДВ

Дивитись