Постачання електричної енергії

Очікувана вартість

33 939,27 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05458301
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 29013, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Проскурівська, 18
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Левчик Юлія ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380382650326
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Постачання електричної енергії

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

3 043 кіловат

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 29013, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Проскурівська, 18

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 груд. 2025 12:36

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
33 939,27 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Здибель Світлана Петрівна
Телефон: 0382617335 ЄДРПОУ:
42035266
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

33 939,27 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ Хмельницька музична школа №1 імені Миколи Мозгового

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
22 груд. 2025 19:45
Опис:
Закупівля здійснюється згідно пп5 п13 Закону України "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”: Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з ... Розгорнути
Закупівля здійснюється згідно пп5 п13 Закону України "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”: Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу; Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Анна Гордієнко
E-mail: [email protected] Телефон: +380679594319 ЄДРПОУ:
26372644

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

29 493,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Леся Кульміч
E-mail: [email protected] Телефон: +380973385160 ЄДРПОУ:
02928410

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

60 873,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги про постачання електричної енергії з розподілом. Код ДК 021:2015-09310000-5 (Електрична енергія)
Послуги про постачання електричної енергії з розподілом. Код ДК 021:2015-09310000-5 (Електрична енергія)
Ім'я:
Мирослав Маркович
E-mail: [email protected] Телефон: +380312617258 ЄДРПОУ:
01184309

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

46 346,37 грн з ПДВ

Дивитись