ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Очікувана вартість

57 908,48 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24171387
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 34642, Рівненська область, Прислуч, вул.Андріївська,91
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Боровець Людмила Петрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380974366055
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

5 600 кіловат-година

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 34642, Рівненська область, Рівненський район, с.Прислуч, вул.Андріївська, 91; с.Прислуч, вул.Андріївська, 20; с.Колодязне, вул.Андріївська, 116;, с.Хотин, вул.Поліська. 72а; с.Хотин, вул.Б.Хмельницького, 19

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 груд. 2025 16:15
Не вказано 15 груд. 2025 15:21

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
57 908,48 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Сергій Безсмертний
Телефон: 0362694469 ЄДРПОУ:
42101003
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

57 908,48 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Опорний заклад Прислуцький ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
15 груд. 2025 14:59
Опис:
Абзацом 5 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень може здійснюватися ... Розгорнути
Абзацом 5 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли товари можуть бути поставлені виключно певним суб’єктом господарювання - у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії. Закупівля електричної енергії на умовах універсальної послуги повністю забезпечує дотримання основних принципів проведення публічних закупівель, визначених ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі». Корупційні дії та зловживання, пов’язані із формуванням ціни на предмет закупівлі при постачанні електричної енергії на умовах універсальної послуги є неможливими, оскільки всі складові ціни затверджуються уповноваженими державними органами. Так, як Замовник в розумінні Закону України "Про ринок електричної енергії" відноситься до малих непобутових споживачів, то він має право бути забезпеченим електричною енергією визначеної якості на умовах універсальної послуги. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Анна Гордієнко
E-mail: [email protected] Телефон: +380679594319 ЄДРПОУ:
26372644

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

29 493,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Горбенко Світлана Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380459423211 ЄДРПОУ:
41431865

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

93 025,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Леся Кульміч
E-mail: [email protected] Телефон: +380973385160 ЄДРПОУ:
02928410

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

60 873,00 грн без ПДВ

Дивитись