Лічильник тепла (код 38550000-5 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")

Очікувана вартість

226 043,52 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26252302
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01009, Київська область, Київ, Банкова, 6-8
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Конончук Світлана Никифорівна
Володіння мовою:
Телефон:
380442554730
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Лічильник тепла

Код ДК 021:2015: 38551000-2 Лічильники енергії

Кількість:

1 штука

Період доставки:

до 22 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 01008, Київська область, Київ, Банкова, 6-8

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 груд. 2025 12:51

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
226 043,52 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
44370780

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

226 043,52 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИМИ БУДИНКАМИ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
11 груд. 2025 12:22
Опис:
Закупівля здійснюєтьсябез застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публ ... Розгорнути
Закупівля здійснюєтьсябез застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Згорнути