Холодний асфальт

Склад постачання повинен знаходитися в межах Конотопського району Сумської області

Очікувана вартість

9 390 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 4 груд. 2025 14:54

до 8 груд. 2025 12:00

Прийом пропозицій

з 8 груд. 2025 12:00

до 13 груд. 2025 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 13 груд. 2025 00:00

до 15 груд. 2025 12:25

Пропозиції розглянуто

з 15 груд. 2025 12:25

до 19 груд. 2025 11:40

Подання пропозицій:
8 груд. 2025 12:00 – 13 груд. 2025 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
4 груд. 2025 14:54 – 8 груд. 2025 12:00
Відповіді на питання до:
13 груд. 2025 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
31931024
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 40002, Сумська область, Суми, вул.Роменська, 79/2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Смірнова Жанна Олексіївна
Володіння мовою:
Телефон:
380504059908
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Холодний асфальт

Склад постачання повинен знаходитися в межах Конотопського району Сумської області

Перейти до лоту

Очікувана вартість

9 390 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 груд. 2025 14:54
Проєкт договору 4 груд. 2025 14:54
Документи закупівлі 4 груд. 2025 14:54
Вимоги до учасника закупівлі
2 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Опис

Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі

Хто підтверджує

учасник

Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі

Спосіб підтвердження відповідності

Банківська гарантія забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції

Опис

Електронна банківська гарантія.

Форма подачі підтвердження

Документ

Забезпечення виконання договору про закупівлю

Загальна інформація

Опис

Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин

Хто підтверджує

переможець

Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю

Опис вимоги

Учасник-переможець не пізніше дати укладання договору супровідним листом на адресу Замовника надає оригінал банківської гарантії.

Спосіб підтвердження відповідності

Банківська гарантія забезпечення договору

Опис

Учасник-переможець не пізніше дати укладання договору супровідним листом на адресу Замовника надає оригінал банківської гарантії.

Форма подачі підтвердження

Документ

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
9 390 000,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
187 800,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ"України"

Вас може зацікавити

Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)
Конструкційні матеріали (Блоки бетонні модульні)
Ім'я:
Ткаченко Сергій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380442397785 ЄДРПОУ:
42795490
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 403 280,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олег Іванейко
E-mail: [email protected] Телефон: +380976117031 Веб сайт: ЄДРПОУ:
33248509
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 215 164,38 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Косяк Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

12 176 010,00 грн без ПДВ

Дивитись