Пелюшки одноразові,Підгузки для дорослих,Підгузки для дорослих

Оплата здійснюється Замовником за замовлений товар у безготівкової формі, згідно накладної за отриманий товар по платіжним реквізитам і в порядку, обумовленим договором. Замовник зобов’язується сплатити товар згідно накладних протягом 10-ти банківських днів після поставки товару Замовнику.На момент укладання договору Постачальник надає довідку про походження товару, якою виробник або представник виробника, або дилер, або дистриб’ютор, уповноважений виробником, гарантує, що товар, який постачається, не перебуває в незаконному обігу. Довідка має бути адресована замовнику та містити наступну інформацію: повну назву учасника, повну назву Замовника, найменування предмету закупівлі згідно з оголошенням, номер оголошення про проведення процедури закупівлі. Вищевказана довідка вимагається Замовником з метою запобігання поставки фальсифікованих товарів, які перебувають в незаконному обігу.Постачальник забезпечує поставку товару, протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту подання заявки.

Очікувана вартість

481 530,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 19 лист. 2025 11:00

до 22 лист. 2025 11:00

Кваліфікація

з 22 лист. 2025 11:00

до 2 груд. 2025 10:53

Пропозиції розглянуто

з 2 груд. 2025 10:53

до 3 груд. 2025 11:52

Подання пропозицій:
19 лист. 2025 11:00 – 22 лист. 2025 11:00
Початок аукціону:
не проводився

Увага!

Етап аукціону пропущено при проведенні закупівлі. Переможець буде визначений за ціною, яку учасники зазначають при поданні пропозиції.

Дата публікації закупівлі:
19 лист. 2025 11:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03190627
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 67560, Одеська область, Одеса, Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наумова Юлія Вікторівна
Володіння мовою:
Телефон:
380487504298
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Пелюшки одноразові

Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Характеристики товарів, робіт або послуг можуть містити опис конкретного технологічного процесу або технології виробництва чи порядку постачання товару (товарів), виконання необхідних робіт, надання послуги (послуг)
Назва параметра Значення
Стерильність нестерильна
Абсорбуючий матеріал Так
Гіпоалергенність Так
Адгезивний край Ні
Водонепроникна зворотня сторона пелюшки Так
Матеріал Целюлоза
Ширина 90 сантиметр
Довжина 60 сантиметр
Поглинання 950.0 мілілітр
Кількість одиниць в упаковці 28 штука

Кількість:

3 000 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 67560, Одеська область, Одеса, Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73
2

Підгузки для дорослих

Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Характеристики товарів, робіт або послуг можуть містити опис конкретного технологічного процесу або технології виробництва чи порядку постачання товару (товарів), виконання необхідних робіт, надання послуги (послуг)
Назва параметра Значення
Бренд EVA
Розмір підгузків M
Охоплення талії від (см) 70.0 сантиметр
Охоплення талії до (см) 125.0 сантиметр
Кількість крапель 6.5 штука
Кількість використань Одноразові
Стать Універсальні
Вид Підгузки
Кількість одиниць в упаковці 30 штука
Поглинання, мл 2300.0 мілілітр

Кількість:

3 000 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 67560, Одеська область, Одеса, Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73
3

Підгузки для дорослих

Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Характеристики товарів, робіт або послуг можуть містити опис конкретного технологічного процесу або технології виробництва чи порядку постачання товару (товарів), виконання необхідних робіт, надання послуги (послуг)
Назва параметра Значення
Бренд EVA
Розмір підгузків XL
Охоплення талії від (см) 110.0 сантиметр
Охоплення талії до (см) 170.0 сантиметр
Кількість крапель 6.5 штука
Кількість використань Одноразові
Стать Універсальні
Вид Підгузки
Кількість одиниць в упаковці 30 штука
Поглинання, мл 2720.0 мілілітр

Кількість:

12 000 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 67560, Одеська область, Одеса, Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 лист. 2025 11:00
Проєкт договору 19 лист. 2025 10:59

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
481 530,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники закупівлі

Ім'я:
Федорчук Любов Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380660397310 ЄДРПОУ:
45379379
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 21 лист. 2025 18:11
Електронний підпис 21 лист. 2025 18:11

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 лист. 2025 08:50
27 лист. 2025 08:50

Пропозиція

211 860,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Мамоненко Ростислав
E-mail: [email protected] Телефон: 380507751950 ЄДРПОУ:
44467941
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 21 лист. 2025 16:36
Електронний підпис 21 лист. 2025 16:36

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
2 груд. 2025 10:52
Електронний підпис 2 груд. 2025 10:53

Пропозиція

336 857,40 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Наталія Старовойтова
E-mail: [email protected] Телефон: 380937074191 ЄДРПОУ:
46139580

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 19 лист. 2025 15:40
Електронний підпис 19 лист. 2025 15:40

Пропозиція

481 050,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Красносільський дитячий будинок -інтернат

Вас може зацікавити

Підгузки-трусики для дітей, Універсальні, Одноразові, Розмір 6; Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір підгузків: S, охоплення талії: 50-100 см, поглинання: 1501-2000 мл; Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: M, охоплення талії: 70-130 см, поглинання: 2001-3000 мл; Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: L, охоплення талії: 83-155 см, поглинання: 2501-3000 мл; Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: XL, охоплення талії: 90-175 см, поглинання: 2501-3000 мл; Пелюшка одноразова, розмір: 60 x 90 см, гіпоалергенна, з абсорбуючим матеріалом, без адгезивного краю, Неткане волокно, нестерильна; Урологічні прокладки, Чоловічі, одноразові, поглинання: 200-400 мл; Підгузки-трусики для дорослих: універсальні, одноразові, розмір підгузків: M, охоплення талії: 63-135 см, поглинання: 1001-1500 мл; Урологічні прокладки, Жіночі, одноразові, поглинання: 200-400 мл
Підгузки-трусики для дітей, Універсальні, Одноразові, Розмір 6; Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір підгузків: S, охоплення талії: 50-100 см, поглинання: 1501-2000 мл; Підгузки для дорослих: універсальні, одноразові, розмір: M, охоплення т...
Ім'я:
Олександр Прокопець
E-mail: [email protected] Телефон: +380978492099 ЄДРПОУ:
36834023

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

246 388,90 грн без ПДВ

Дивитись
Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для дітей; Підгузки для дітей; Підгузки для дітей; Пелюшки одноразові; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих
Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для дітей; Підгузки для дітей; Підгузки для дітей; Пелюшки одноразові; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих; Підгузки для дорослих
Ім'я:
Ірина Василівна Любарцева
E-mail: [email protected] Телефон: +380675650261, +380567943510 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37899757

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

345 547,06 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Марченко Інна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380974975123 ЄДРПОУ:
04362697
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

308 000,00 грн без ПДВ

Дивитись