71320000-7 Послуги з інженерного проектування (роботи з розроблення проєктно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі з встановленням альтернативного живлення (сонячної електростанції) та утеплення фасадів з заміною вікон та вітражів»).

Очікувана вартість

700 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 17 лист. 2025 18:55

до 2 груд. 2025 16:12

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 2 груд. 2025 16:12

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
17 лист. 2025 18:55 – 2 груд. 2025 16:12
Період уточнень:
17 лист. 2025 18:55 – 29 лист. 2025 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
2 груд. 2025 16:12
Оскарження умов тендера:
17 лист. 2025 18:55 – 29 лист. 2025 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
19 лист. 2025 15:49

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

У зв’язку із додатковою необхідністю, а саме збільшення вимог для енергозалежності, зниження рівня споживання енергоресурсів, поліпшення експлуатаційних характеристик адмінбудівлі Мінекономіки за адресою: вул. Антоновича, 174 та неможливістю внесення змін до тендерної документації, прийнято рішення про скасування процедури закупівлі відкриті торги з особливостями, оприлюдненого 17 листопада 2025 року, відповідно до підпункту 1 пункту 50 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 груд. 2025 13:20
Не вказано 9 груд. 2025 13:19

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37508596
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01008, Київська область, Київ, вул. М. Грушевського 12/2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віктор Владовський
Володіння мовою:
Телефон:
+0442002368
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

71320000-7 Послуги з інженерного проектування (роботи з розроблення проєктно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт покрівлі з встановленням альтернативного живлення (сонячної електростанції) та утеплення фасадів з заміною вікон та вітражів)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

700 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 лист. 2025 15:43
Технічні специфікації 17 лист. 2025 16:39
Не вказано 19 лист. 2025 15:43
Електронний підпис 19 лист. 2025 15:49
Електронний підпис 17 лист. 2025 18:57
17 лист. 2025 16:39
Проєкт договору 17 лист. 2025 16:39
Не вказано 19 лист. 2025 15:43
Документи закупівлі 17 лист. 2025 16:39
Не вказано 17 лист. 2025 16:39
Документи закупівлі 19 лист. 2025 15:43
Не вказано 17 лист. 2025 16:39
Не вказано 17 лист. 2025 16:39
Вимоги до учасника закупівлі
19 вимог
Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором

Загальна інформація

Опис

Замовник може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з тим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання і застосування санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Зазначений учасник процедури закупівлі може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відхилення тендерної пропозиції. Для цього учасник процедури закупівлі (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, тендерна пропозиція такого учасника не може бути відхилена

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків

Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Наявність впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Хто підтверджує

переможець

Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів

Вчинення кримінальних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Хто підтверджує

переможець

Учасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Учасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Порушення справи про банкрутство

Загальна інформація

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Наявність антикорупційної програми

Загальна інформація

Опис

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 млн. гривень (у тому числі за лотом)

Хто підтверджує

учасник

Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

переможець

Учасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"

Учасник процедури закупівлі є нерезидентом

Строк дії тендерної пропозиції

Загальна інформація

Опис

Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій

Хто підтверджує

учасник

Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій

Мова (мови) тендерної пропозиції

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції

Інформування про субпідрядників/співвиконавців

Загальна інформація

Опис

У тендерній пропозиції зазначається інформація (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю

Хто підтверджує

переможець

Учасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"

Субʼєкт господарювання, спроможності якого залучаються до виконання робіт та послуг не має підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Опис

Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі

Хто підтверджує

учасник

Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі

Опис вимоги

Замовником вимагається надання учасником забезпечення тендерної пропозиції у формі банківської гарантії, оформленої відповідно до вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 № 2628. Розмір забезпечення тендерної пропозиції: 3 500,00 грн. Реквізити бенефіціара – назва, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, місцезнаходження, банківські реквізити – «Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України 01008, м Київ, вул. М. Грушевського 12/2, ЄДРПОУ 37508596, IBAN: UA288201720355179008000079547 в Державній казначейській службі України, м. Київ». Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: 120 днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Усі витрати, пов'язані з поданням забезпечення тендерної пропозиції, здійснюються за рахунок коштів учасника. Тендерні пропозиції, що не супроводжуються забезпеченням тендерної пропозиції або забезпечення тендерної пропозиції оформлені не у відповідності з умовами тендерної документації, відхиляються замовником. Умови банківської гарантії не можуть бути змінені без погодження із замовником.

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Забезпечення виконання договору про закупівлю

Загальна інформація

Опис

Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин

Хто підтверджує

переможець

Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю

Спосіб підтвердження відповідності

Опис

Забезпечення виконання договору про закупівлю цією тендерною документацією замовник (бенефіціар) вимагає від переможця процедури закупівлі (принципала) внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання договору (договірне забезпечення) у розмірі 5 % від вартості договору у вигляді банківської гарантії. Банківська гарантія повинна бути оформлена на бланку банку (гаранта) та підписана уповноваженою особою банку (гаранта) та скріплена його печаткою. Учасник надає оригінал банківської гарантії. Форма та зміст банківської гарантії повинні відповідати вимогам Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затвердженого Постановою Правління Національного Банку України від 15.12.2004 № 639, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.01.2005 за № 41/10321 (зі змінами). Забезпечення виконання договору про закупівлю повинно набувати чинності не пізніше дати укладення договору та бути дійсним до 31.12.2025р.

Форма подачі підтвердження

Документ

Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на

Наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій

Загальна інформація

Опис

Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців

Хто підтверджує

учасник

Наявність обладнання та матеріально-технічної бази

Опис вимоги

Довідка в довільній формі, що містить інформацію про наявність обладнання, матеріально-технічної бази. Наявність власного або орендованого приміщення. В учасника обов’язково має бути в наявності та включено в Довідку ліцензоване програмне забезпечення, необхідне для надання послуг з виготовлення кошторисів на проєктно-вишукувальні роботи, виготовлення кошторисів для визначення вартості будівництва об'єкта, програмне забезпечення для проєктування та розробки креслень. На підтвердження інформації стосовно наявності обладнання й матеріально-технічної бази, зазначеної в довідці, учасник має надати документи/документ, на підтвердження права власності/володіння/користування відповідним майном/програмами (копії технічних паспортів/технічних талонів або свідоцтва про реєстрацію, договорів найму (оренди). Для програмних комплексів: договір про надання послуг, акт здачі приймання виконаних послуг, ліцензія або сертифікат).

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Наявність працівників відповідної кваліфікації

Загальна інформація

Опис

Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців

Хто підтверджує

учасник

Наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід

Опис вимоги

Довідка за формою відповідно до Додатка 1.2., за підписом уповноваженої посадової особи Учасника та печаткою Учасника (у разі наявності) з інформацією про наявність в Учасника працівників відповідної кваліфікації та необхідної кількості, у відповідності з переліченими видами робіт, які мають необхідні знання та досвід для виконання робіт з інженерного проєктування, а саме: - провідного інженера-проєктувальника – інженерно-будівельне проєктування в частині забезпечення механічного опору та стійкості щодо об’єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) не нижче СС2 (середні наслідки), (надати сканкопію з оригіналу кваліфікаційного сертифікату); - інженер-проєктувальник I категорії – інженерно-будівельне проєктування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму щодо об’єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) не нижче СС2 (середні наслідки), (надати сканкопію з оригіналу кваліфікаційного сертифікату); - провідний інженер-проєктувальник – інженерно-будівельне проєктування у частині забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього середовища класу наслідків (відповідальності) не нижче СС2 (середні наслідки), (надати сканкопію з оригіналу кваліфікаційного сертифікату); - інженер-проєктувальник – інженерно-будівельне проєктування у частині дотримання вимог пожежної безпеки щодо об’єктів будівництва класу наслідків (відповідальності) не нижче СС2 (середні наслідки), (надати сканкопію з оригіналу кваліфікаційного сертифікату); - інженер-проєктувальник – інженерно-будівельне проєктування у частині кошторисної документації, (надати сканкопію з оригіналу кваліфікаційного сертифікату); - архітектор – архітектурне об’ємне проєктування, (надати сканкопію з оригіналу кваліфікаційного сертифікату). До Довідки додати документ на кожного працівника (у документі має бути зазначено прізвище та ім’я працівника або прізвище та ініціали працівника, або прізвище, ім’я, по батькові працівника), зазначеного в довідці, який засвідчує можливість використання праці такого працівника учасником / субпідрядником / співвиконавцем, а саме: трудовий договір або договір про надання послуг або договір цивільно-правового характеру або копію трудової книжки (перша сторінка, що містить інформацію про ПІБ працівника, та сторінка, що містить запис про прийняття на роботу) або наказ про призначення або інший документ, що підтверджує трудові відносини. Письмова згода на обробку на обробку персональних даних (від усіх працівників, які зазначені в довідці) До Довідки надати розпорядчий документ щодо призначення штатного сертифікованого інженера-проєктувальника головним інженером проєкту (ГІП).

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Наявність досвіду виконання аналогічного договору

Загальна інформація

Опис

Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)

Хто підтверджує

учасник

Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних за предметом закупівлі договорів

Опис вимоги

Довідка за формою відповідно до Додатка 1.1., за підписом уповноваженої посадової особи Учасника та печаткою Учасника (у разі наявності) з інформацією про наявність в Учасника закупівлі укладених у 2024-2025 роках, 2 (Двох) аналогічних договорів. Аналогічними договорами (роботами) є – договори на виконання або робіт або надання послуг з розробки проєктної документації на нове будівництво або капітальний ремонт або реконструкцію з класом наслідків (відповідальності) об’єкта будівництва – СС2 або вище, у тому числі не менше 1 (одного) договору на виконання або робіт або надання послуг з розробки проєктної документації, що передбачає утеплення фасадів або термомодернізацію будівлі. Учасник на підтвердження наявності досвіду виконання аналогічних договорів, має надати скановані копії з оригіналів з усіма його невід’ємними частинами (додатками), а також документи, які підтверджують його виконання, такі як акти здачі прийняття виконаних робіт/послуг та скан-копією Експертного звіту (позитивний) з додатками щодо розгляду проєктної документації. Генеральним проєктувальником в експертному звіті має бути Учасник.

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
700 000,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
3 500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ, ДОВКІЛЛЯ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Вас може зацікавити

Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Будівництво спеціального приміщення на ВПС "Мамалига" Чернівецького прикордонного загону» за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, с. Кошуляни, вул. Корольова, 8. Коригування.
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Будівництво спеціального приміщення на ВПС "Мамалига" Чернівецького прикордонного загону» за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, с. Кошуляни, вул. Корольова, 8. Коригування.
Ім'я:
Мороз Олег Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380634107800 ЄДРПОУ:
14321647

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

482 761,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
Ім'я:
Федорищев Артем Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442719516 Факс:
+380442719216
ЄДРПОУ:
40108583
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

630 366,66 грн без ПДВ

Дивитись
Розробка проектної документації та проведення експертизи на об’єкт «Реконструкція газової котельні ст.Одеса-Товарна» (інв. 8940100000193) за адресою: Одеська обл., м.Одеса, вул.Заньковецької, Х.
Розробка проектної документації та проведення експертизи на об’єкт «Реконструкція газової котельні ст.Одеса-Товарна» (інв. 8940100000193) за адресою: Одеська обл., м.Одеса, вул.Заньковецької, Х.
Ім'я:
Жуков Сергій Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: 380444652255 ЄДРПОУ:
41149437

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

454 547,42 грн без ПДВ

Дивитись