електроенергія з розподілом на листопад - грудень 2025 року

Очікувана вартість

413 009,87 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41839107
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52523, Дніпропетровська область, Синельниківський р-н, с. Раївка, вул.Таланова,буд.10-А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Юріс
Володіння мовою:
Телефон:
+380667935850
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

електроенергія з розподілом на листопад - грудень 2025 року

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

35 000 кіловат

Період доставки:

7 лист. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Раївка, Таланова,10-А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 лист. 2025 13:51

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
413 009,87 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42827548
32
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

413 009,87 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
11 лист. 2025 13:36
Опис:
Неподпння жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. Відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом.

Вас може зацікавити

Ім'я:
Наталія ЖАРА
E-mail: [email protected] Телефон: +380634235288 ЄДРПОУ:
43917808

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

280 466,76 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Гузенко Любов
E-mail: [email protected] Телефон: 380505982421 ЄДРПОУ:
41579610

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

389 332,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ярослав Федуна
E-mail: [email protected] Телефон: +38968053535 ЄДРПОУ:
25575049
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

694 058,33 грн без ПДВ

Дивитись