Конструкції та їх частини

Очікувана вартість

9 200 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 7 лист. 2025 16:34

до 13 лист. 2025 08:00

Прийом пропозицій

з 13 лист. 2025 20:00

до 18 лист. 2025 08:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 18 лист. 2025 08:00

до 25 лист. 2025 15:15

Пропозиції розглянуто

з 25 лист. 2025 15:15

до 8 груд. 2025 10:24

Подання пропозицій:
13 лист. 2025 20:00 – 18 лист. 2025 08:00
Період уточнень:
7 лист. 2025 16:34 – 13 лист. 2025 08:00
Відповіді на питання до:
15 лист. 2025 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3027 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Код ЄДРПОУ:
08803649
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Сурело
Володіння мовою:
Телефон:
380506168794
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Модульні та переносні споруди

Перейти до лоту

Очікувана вартість

9 200 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 лист. 2025 16:34
Проєкт договору 7 лист. 2025 16:34
Документи закупівлі 7 лист. 2025 16:34
Вимоги до учасника закупівлі
2 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Опис

Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі

Хто підтверджує

учасник

Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі

Спосіб підтвердження відповідності

Банківська гарантія забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції

Опис

Банківська гарантія

Форма подачі підтвердження

Документ

Забезпечення виконання договору про закупівлю

Загальна інформація

Опис

Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин

Хто підтверджує

переможець

Забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Переможець надає не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання договору про закупівлю у вигляді оригіналу платіжної інструкції з відміткою проведення операції обслуговуючим банком, що підтверджує надання учасником забезпечення виконання договору

Спосіб підтвердження відповідності

Платіжна інструкція

Форма подачі підтвердження

Документ

Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю

Опис вимоги

Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю

Спосіб підтвердження відповідності

Платіжна інструкція

Форма подачі підтвердження

Документ

Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на

Опис вимоги

Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
9 200 000,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
276 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3027 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Вас може зацікавити

Спеціальний модульний центр психологічної підтримки та відновлення з його монтажем
Спеціальний модульний центр психологічної підтримки та відновлення з його монтажем
Ім'я:
Вадим Лужняк
E-mail: [email protected] Телефон: +380739839422 ЄДРПОУ:
26605321
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 500 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Косяк Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

11 291 130,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Косяк Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

11 291 130,00 грн без ПДВ

Дивитись