Виконання будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкція будівлі №9 за генеральним планом військового містечка №269, село Капітанівка, Бучанський район, Київська область»
з 5 лист. 2025 14:41
до 11 лист. 2025 14:00
з 11 лист. 2025 14:00
до 14 лист. 2025 14:00
з 17 лист. 2025 15:27
до 17 лист. 2025 15:50
з 17 лист. 2025 15:50
до 14 січ. 19:30
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Виконання будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкція будівлі №9 за генеральним планом військового містечка №269, село Капітанівка, Бучанський район, Київська область» Перейти до лоту |
Очікувана вартість 107 515 452,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 5 лист. 2025 14:41 | |
| Документи закупівлі | 5 лист. 2025 14:41 | |
| Електронний підпис | 5 лист. 2025 14:43 | |
| Не вказано | 17 лист. 2025 15:50 |
Електронна тендерна документація
Загальна інформація
Опис
Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
Хто підтверджує
переможець
Правові обґрунтування
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
Спосіб підтвердження відповідності
Опис
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: Замовником вимагається від учасника-переможця внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору у формі депозиту (безвідсоткового) – внесення на рахунок замовника суми, яка дорівнює 1 відсоток вартості договору. Перерахування коштів здійснюється на Реквізити: р/р «Спеціальні кошти» № UA308201720355149006000018611, ДКСУ в м. Києві, МФО 820172, одержувач: Міністерство оборони України, код ЄДРПОУ 00034022. У призначенні платежу обов’язково вказати: «Забезпечення виконання умов договору на закупівлю – Виконання будівельних робіт по об’єкту: «Реконструкція будівлі № 9 за генеральним планом військового містечка №269, село Капітанівка, Бучанський район, Київська область» Усі витрати, пов’язані з поданням забезпечення виконання договору, здійснюються за рахунок коштів учасника. Вимоги щодо забезпечення виконання договору не змінюють вимог щодо професійної та технічної компетентності учасника. Внесення забезпечення виконання договору не припиняє виконання зобов’язань учасника за Договором. Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається після виконання Підрядником своїх зобов’язань за Договором стосовно якості і строків виконання робіт, а також у разі визнання судом результатів процедури закупівлі або цього Договору недійсними та у випадках, передбачених статтею 27 Закону України «Про публічні закупівлі», але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин. Кошти, що надійшли як забезпечення виконання договору (у разі якщо вони не повертаються), підлягають перерахуванню до відповідного бюджету.
Форма подачі підтвердження
Документ
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
Загальна інформація
Опис
Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі
Опис вимоги
Пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником забезпечення пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гарантії (далі - банківська гарантія) з накладеним кваліфікованого електронного підпису гаранту (далі-банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства. Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу. Електронна гарантія надається у складі пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити кваліфікований електронний підпис банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження КЕП або УЕП банківської гарантії, подана учасником пропозиція відхиляється Замовником. Банківська гарантія має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками та фінансовими компаніями операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах» та бути оформленою відповідно до Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції». Якщо у банківській гарантії є посилання на договір про надання банківської гарантії/договір про надання гарантії, учасник обов’язково має надати такий договір разом з банківською гарантією. Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням КЕП або УЕП гаранта (у випадку, якщо підписантом не є голова правління). Строк дії забезпечення пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 90 днів з дати кінцевого строку подання пропозиції, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання. Гарантія має передбачати лише можливість сплати всієї суми, на яку вона видана (часткові сплати-заборонені). Пропозиція у складі якої буде банківська гарантія, що не відповідає умовам оголошення про проведення спрощеної закупівлі, буде відхилена Замовником. Реквізити Замовника (бенефіціара) для оформлення банківської гарантії: Міністерство оборони України, Повітряних Сил, 6, м. Київ, 03168, Державна казначейська служба України в м. Києві, вул. Бастіонна, 6, м. Київ, 01014, МФО 820172, р/р №UA308201720355149006000018611, код ЄДРПОУ 00034022
Спосіб підтвердження відповідності
Форма подачі підтвердження
Документ
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію