ДК 021:2015 код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)

Очікувана вартість

722 944,98 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00389162
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65006, Одеська область, Одеса, Вулиця Балківська, будинок 54
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ковальчук Яна Вадимівна
Володіння мовою:
Телефон:
380487531660,380966256723
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015 код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ)

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

42,395 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

1 лист. 2025 – 31 бер.

Місце доставки:

Україна, 65006, Одеська область, Одеса, Вулиця Балківська, будинок 54

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 жовт. 2025 11:36

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
722 944,98 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

722 944,98 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНІЙ ПІДРОЗДІЛ "ОДЕСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
31 жовт. 2025 11:13
Опис:
Відповідно до пп.6 п.13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартіст ... Розгорнути
Відповідно до пп.6 п.13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі) Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олена Книжник
E-mail: [email protected] Телефон: +380973007330 ЄДРПОУ:
02774415
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

708 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ірина Плачінта
E-mail: [email protected] Телефон: +380502688637 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02010988

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

383 683,42 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Шевченко Алла Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380954851755 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42334205

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

416 367,65 грн без ПДВ

Дивитись