ДК 021:2015:09120000-6-Газове паливо (Природний газ)

Очікувана вартість

161 999,70 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25858132
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 62303, Харківська область, Дергачі, вул. Балаклицького Сергія, 1А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Клименко Наталія
Володіння мовою:
Телефон:
380663721461
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

9,5 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

до 31 бер.

Місце доставки:

Україна, 62303, Харківська область, Дергачі, вул. Балаклицького Сергія, 1А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 30 жовт. 2025 15:13
Електронний підпис 30 жовт. 2025 15:13

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
161 999,70 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 жовт. 2025 15:13

Пропозиція

161 999,70 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БЕРЕГИНЯ"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
30 жовт. 2025 14:38
Опис:
21.10.2025 року відмінено відкриті торги по закупівлі за кодом ДК 021:2015:09120000-6 "Газове паливо"(Природний газ) (ідентифікатор закупівлі UA-2025-10-13-004163-a) через відсутність учасників процедури закупівлі. Враховуючи зазначене та відповідно до вимог підпун ... Розгорнути
21.10.2025 року відмінено відкриті торги по закупівлі за кодом ДК 021:2015:09120000-6 "Газове паливо"(Природний газ) (ідентифікатор закупівлі UA-2025-10-13-004163-a) через відсутність учасників процедури закупівлі. Враховуючи зазначене та відповідно до вимог підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, Територіальний центр соціального обслуговування Дергачівської міської ради «Берегиня» вирішили укласти прямий договір постачання природного газу на період листопад - березень 2025 -2026 р.р. на загальну суму 161999,70 грн обсягом 9,500 тисяч м.куб. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Валентина Мергель
E-mail: [email protected] Телефон: 380665455917 ЄДРПОУ:
20557561

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

277 104,75 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Людмила Петросян
E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26242249

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

211 033,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Петросян Людмила Азіровна
E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 ЄДРПОУ:
26235315

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

123 959,44 грн без ПДВ

Дивитись