Природний газ ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (код номенклатурної позиції 09123000-7 Природний газ)

Очікувана вартість

85 263,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25452594
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 90512, Закарпатська область, Тячівський район, с. Колодне, вул. НОВОСЕЛИЦЬКА, буд. 45
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Рошко
Володіння мовою:
Телефон:
+380669016327
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

5 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 жовт. 2025 13:59
Електронний підпис 30 жовт. 2025 14:04

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
85 263,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

85 263,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОЛОДНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗІ СТРУКТУРНИМ ПІДРОЗДІЛОМ ГІМНАЗІЇ ТА ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ УГЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
30 жовт. 2025 12:05
Опис:
Закупівля відбувається на підставі підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публі ... Розгорнути
Закупівля відбувається на підставі підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», що вступила у дію з 19 жовтня 2022 року щодо ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування для здійснення закупівлі товару Природний газ, код 09120000-6 — Газове паливо за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», процедура закупівлі якої була Оголошена 10 жовтня 2025 року за номером Оголошення UA-2025-10-10-014240-a, та не відбулась у зв’язку з відсутністю учасників 18 жовтня 2025 року може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для придбання замовником послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Петросян Людмила Азіровна
E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 ЄДРПОУ:
26235315

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

123 959,44 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
Ім'я:
Світлана Павленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380482340480 ЄДРПОУ:
40703235

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

78 157,75 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Полуніна Наталія Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380542776515 Факс:
+380542617341
ЄДРПОУ:
40356714

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

170 526,00 грн без ПДВ

Дивитись