природний газ на листопад - грудень 2025 року

Очікувана вартість

148 357,62 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41839107
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52523, Дніпропетровська область, Синельниківський р-н, с. Раївка, вул.Таланова,буд.10-А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Юріс
Володіння мовою:
Телефон:
+380667935850
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

природний газ на листопад - грудень 2025 року

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

3 400 метр кубічний

Період доставки:

1 лист. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Михайлівка, Центральна, 40а
2

природний газ на листопад - грудень 2025 року

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

5 300 метр кубічний

Період доставки:

1 лист. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, Дніпропетровська область, Новоолександрівка, Центральна, 4в

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 жовт. 2025 13:25

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
148 357,62 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

148 357,62 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля Раївської сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
30 жовт. 2025 13:05
Опис:
Відмінено відкриті торги (з особливостями) через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом.

Вас може зацікавити

Ім'я:
Куць Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380473831237 ЄДРПОУ:
04407690

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

168 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
Природний газ, код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (номенклатура 09123000-7 Природний газ)
Природний газ, код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (номенклатура 09123000-7 Природний газ)
Ім'я:
Валентина Падусенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380536232665 ЄДРПОУ:
38459325

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

262 894,25 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олена Лифар
E-mail: [email protected] Телефон: +380962837362, +380523374217 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38844190
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

194 699,83 грн без ПДВ

Дивитись