Природний газ

Очікувана вартість

189 283,86 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26234114
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 22360, Вінницька область, Вінницький р-н село Малинівка, вул.Коцюбинського будинок 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Альона Романець
Володіння мовою:
Телефон:
+380635936971
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природній газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

11,1 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

1 лист. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, Вінницька область, Малинівка, вул.Коцюбинського будинок 9

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 жовт. 2025 14:20
Не вказано 28 жовт. 2025 14:20
Електронний підпис 28 жовт. 2025 14:22
Не вказано 28 жовт. 2025 14:20

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
189 283,86 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

189 283,86 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГІМНАЗІЯ С.МАЛИНІВКА ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
28 жовт. 2025 14:12
Опис:
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, йо ... Розгорнути
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації Згорнути

Вас може зацікавити

Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»
Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»
Ім'я:
Світлана Мейта
E-mail: [email protected] Телефон: +380677358821 ЄДРПОУ:
46205401

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

187 578,60 грн без ПДВ

Дивитись
"Природний газ" ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо
"Природний газ" ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо
Ім'я:
Юлія Міркевич
E-mail: [email protected] Телефон: +380668554049 ЄДРПОУ:
25315928

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

287 052,10 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Суязов Данило Андрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380487373458,380992499199 ЄДРПОУ:
23211567

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

139 480,25 грн без ПДВ

Дивитись