ДК 021:2015: 09120000-6 - Газове паливо (природний газ)

Очікувана вартість

170 526,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37260729
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 67654, Одеська область, село Маяки, вулиця Олімпійська, будинок 43-А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Фоменко Владислав Олександрович
Володіння мовою:
Телефон:
+380680638085
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015: 09120000-6 - Газове паливо (природний газ)

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

10 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

до 31 бер.

Місце доставки:

Україна, 67654, Одеська область, с. Маяки, вул. Олімпійська, 43-А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 жовт. 2025 13:49

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
170 526,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Литвишко Ганна Миколаївна
Телефон: 0442222446 ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

170 526,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Заклад дошкільної освіти "Оленка" Маяківської сільської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
27 жовт. 2025 13:31
Опис:
Закупівля здійснюється відповідно підпунктом 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічн ... Розгорнути
Закупівля здійснюється відповідно підпунктом 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Ідентифікатор закупівлі яка не відбулась через відсутність учасників: UA-2025-10-13-013663-a. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Світлана Георгіївна Харитонова
E-mail: [email protected] Телефон: +380567671885 ЄДРПОУ:
02139952

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

179 563,88 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Галина Грищук
E-mail: [email protected] Телефон: +380977115871 ЄДРПОУ:
22607518

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

264 315,30 грн без ПДВ

Дивитись
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6-"Газове паливо"
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6-"Газове паливо"
Ім'я:
Катерина Смик
E-mail: [email protected] Телефон: +380635470500 ЄДРПОУ:
44970581
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

298 420,50 грн без ПДВ

Дивитись