Природний газ, код 09120000-6 — Газове паливо за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Очікувана вартість

767 367,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04053766
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 90500, Закарпатська область, Тячівський р-н, м. Тячів, вул. Шевченка, буд. 2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ ГАЙОВИЧ
Володіння мовою:
Телефон:
+380979996037
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ

Кількість:

45 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

1 лист. 2025 – 31 бер.

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 жовт. 2025 14:07
Не вказано 23 жовт. 2025 14:07
Не вказано 23 жовт. 2025 14:07
Не вказано 23 жовт. 2025 14:07
Не вказано 23 жовт. 2025 14:07
Не вказано 23 жовт. 2025 14:07
Електронний підпис 23 жовт. 2025 14:55

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
767 367,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

767 367,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ТЯЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
20 жовт. 2025 21:05
Опис:
Закупівля відбувається із застосуванням підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про ... Розгорнути
Закупівля відбувається із застосуванням підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», що вступила у дію з 19 жовтня 2022 року щодо ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування для здійснення закупівлі товару Природний газ, код 09120000-6 — Газове паливо за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», процедура закупівлі якої була Оголошена 11 жовтня 2025 року за номером Оголошення UA-2025-10-11-000723-a, та не відбулась у зв’язку з відсутністю учасників 19 жовтня 2025 року може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для придбання замовником послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олена Чупрова
E-mail: [email protected] Телефон: +380993566686 ЄДРПОУ:
01998868
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

774 998,04 грн без ПДВ

Дивитись
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 " Газове паливо" (природний газ)
Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 " Газове паливо" (природний газ)
Ім'я:
Сергій Іванов
E-mail: [email protected] Телефон: +380664590187 Веб сайт: ЄДРПОУ:
03527891
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

667 893,50 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо: природний газ (уточнюючий код 09123000-7 – Природний газ)
ДК 021:2015 09120000-6 - Газове паливо: природний газ (уточнюючий код 09123000-7 – Природний газ)
Ім'я:
Абдуллаєва Ірина Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380675082098 ЄДРПОУ:
04014097

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

494 828,83 грн без ПДВ

Дивитись