Послуги з оперативного інформування жителів Сумщини про актуальні питання життєдіяльності області в умовах воєнного часу, забезпечення безпеки громадян, реагування на надзвичайні ситуації шляхом трансляції в телеефірі та розміщення на власних вебресурсах виготовлених відеосюжетів

Очікувана вартість

200 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
39263522
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 40000, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гончаров Євген Юрійович (Над'ярний Сергій Володимирович)
Володіння мовою:
Телефон:
+380542789889
E-mail:
Факс:
+380542789888

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Виготовлення відеосюжету

Код ДК 021:2015: 92220000-9 Телевізійні послуги

Кількість:

50 хвилина

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 40000, Сумська область, Суми, майдан Незалежності, 2
2

Трансляція в телеефірі та розміщення на вебресурсах

Код ДК 021:2015: 92220000-9 Телевізійні послуги

Кількість:

50 хвилина

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 40000, Сумська область, Суми, майдан Незалежності, 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 жовт. 2025 13:12

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
200 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Братушка Наталія Анатоліївна
Телефон: 0542605105 ЄДРПОУ:
21107661

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

200 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
23 жовт. 2025 11:19
Опис:
У відповідності до вимог 6 п. 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на періо ... Розгорнути
У відповідності до вимог 6 п. 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», яким визначено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення прямого договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі якщо відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником. Так закупівля UA-2025-10-14-006175-a «Послуги з оперативного інформування жителів Сумщини про актуальні питання життєдіяльності області в умовах воєнного часу, забезпечення безпеки громадян, реагування на надзвичайні ситуації шляхом трансляції в телеефірі та розміщення на власних вебресурсах виготовлених відеосюжетів» (ДК 021:2015 - 92220000-9 “Телевізійні послуги”), не відбулась через відсутність пропозицій. У зв’язку із чим виникає необхідність укладання прямого договору із постачальником. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з розміщення інформації в медіа (Послуги з висвітлення діяльності закладів управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шосткинської міської ради Сумської області на ефірному телебаченні)
Послуги з розміщення інформації в медіа (Послуги з висвітлення діяльності закладів управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шосткинської міської ради Сумської області на ефірному телебаченні)
Ім'я:
Ревенок Наталія Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380544962569 Факс:
+380544962569
ЄДРПОУ:
22983575

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

166 666,67 грн без ПДВ

Дивитись