Збірно-розбірна споруда (казарма звичайна)
Спрощені закупівлі застосовується відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (зі змінами та доповненнями).
з 20 жовт. 2025 18:40
до 24 жовт. 2025 00:00
з 25 жовт. 2025 00:00
до 29 жовт. 2025 00:00
з 29 жовт. 2025 00:00
до 31 жовт. 2025 14:40
з 31 жовт. 2025 14:40
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
скорочення витрат на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Пояснення
1. Прийнято рішення скасування тендеру щодо Закупівлі відповідно до п. 17 ч-н. 1, 3 ст. 14 Закону. 2. Оприлюднити інформацію про відхилення пропозиції Учасника (у вигляді цього протоколу) в електронній системі закупівель відповідно до статті 14 Закону.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 лист. 2025 15:13 | |
| Електронний підпис | 11 лист. 2025 15:14 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Збірно-розбірна споруда (казарма звичайна) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 13 950 000,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 20 жовт. 2025 18:40 | |
| Документи закупівлі | 20 жовт. 2025 18:40 | |
| Документи закупівлі | 23 жовт. 2025 13:27 | |
| Документи закупівлі | 20 жовт. 2025 18:40 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 23 жовт. 2025 13:28 | |
| Електронний підпис | 20 жовт. 2025 18:40 | |
|
|
||
Електронна тендерна документація
Загальна інформація
Опис
Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3116 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИВас може зацікавити
11 291 130,00 грн без ПДВ
Дивитись11 291 130,00 грн без ПДВ
Дивитись7 527 420,00 грн без ПДВ
Дивитись