Природний газ

Очікувана вартість

34 105,20 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02545815
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 82500, Львівська область, Турка, вул. Молодіжна, 39
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Глинчак Наталія Віталіївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380326932154
E-mail:
Факс:
+380326932154

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

2 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

до 31 жовт. 2025

Місце доставки:

Україна, 82500, Львівська область, м.Турка, вул. Молодіжна, 39

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 жовт. 2025 15:41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
34 105,20 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Лісова Ірина Константинівна
E-mail: [email protected] Телефон: 3647654 ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

34 105,20 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ «ТУРКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ»

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
20 жовт. 2025 15:22
Опис:
Закупівля здійснюється згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 ... Розгорнути
Закупівля здійснюється згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. грн, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. 03.10.2025 р. Закладом професійної (професійно-технічної) освіти «Турківський професійний коледж» було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо за №UA-2025-10-03-008143-a, які були відмінені через відсутність учасника процедури закупівлі. Згорнути

Вас може зацікавити

"Природний газ" ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо
"Природний газ" ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо
Ім'я:
Наталія Глухенька
E-mail: [email protected] Телефон: +380982764647 ЄДРПОУ:
42801734

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

34 673,61 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Войтюк Олександра
E-mail: [email protected] Телефон: 380636840277 ЄДРПОУ:
20143701

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

33 820,99 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Шаманська Лілія
E-mail: [email protected] Телефон: 380937599773 ЄДРПОУ:
20833972

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

28 136,79 грн без ПДВ

Дивитись