«Контейнер універсальний (переобладнаний) Тип 3»

Очікувана вартість

2 660 786,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 2 жовт. 2025 16:27

до 8 жовт. 2025 16:01

Прийом пропозицій

з 8 жовт. 2025 16:01

до 16 жовт. 2025 16:01

Аукціон

з 17 жовт. 2025 14:37

до 17 жовт. 2025 15:24

Кваліфікація

з 17 жовт. 2025 15:24

до 28 жовт. 2025 12:45

Пропозиції розглянуто

з 28 жовт. 2025 12:45

до 5 лист. 2025 10:27

Подання пропозицій:
8 жовт. 2025 16:01 – 16 жовт. 2025 16:01
Період уточнень:
2 жовт. 2025 16:27 – 8 жовт. 2025 16:01
Відповіді на питання до:
10 жовт. 2025 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26630164
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сергій Савін
Володіння мовою:
Телефон:
+380933367667
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

«Контейнер універсальний (переобладнаний) Тип 3»

Перейти до лоту

Очікувана вартість

2 660 786,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 жовт. 2025 15:24
Документи закупівлі 7 жовт. 2025 14:19
Документи закупівлі 2 жовт. 2025 16:27
Електронний підпис 7 жовт. 2025 14:20
Електронний підпис 2 жовт. 2025 16:46
Проєкт договору 2 жовт. 2025 16:27
Вимоги до учасника закупівлі
2 вимог
Забезпечення виконання договору про закупівлю

Загальна інформація

Опис

Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин

Хто підтверджує

переможець

внесення забезпечення у формі депозиту у розмірі 1 % (один відсоток, заокруглений до гривні) від ціни Договору, на підтвердження чого надається платіжна інструкція №_______від «___» ______ 2025

Спосіб підтвердження відповідності

Опис

Переможець забезпечує виконання своїх зобов’язань за Договором шляхом внесення забезпечення у формі депозиту у розмірі 1 % (один відсоток, заокруглений до гривні) від ціни Договору, на підтвердження чого надається платіжна інструкція №_______від «___» ______ 2025

Форма подачі підтвердження

Документ

Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю

Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на

Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Опис

Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі

Хто підтверджує

учасник

Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі

Опис вимоги

Електронна банківська гарантія з накладеним кваліфікованим електронним підписом гаранту відповідно до вимог діючого законодавства.

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 660 786,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
13 303,93 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Північне управління замовника робіт

Вас може зацікавити

Модульна збірно-розбірна споруда (пункт технічного обслуговування)
Модульна збірно-розбірна споруда (пункт технічного обслуговування)
Ім'я:
Вадим Кривобок
E-mail: [email protected] Телефон: 380979745697 ЄДРПОУ:
08803690

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 200 731,00 грн з ПДВ

Дивитись