Код ДК 021:2015 - 60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення (підвіз учнів та педагогічних працівників до місця навчання (роботи) і в зворотному напрямку)

Очікувана вартість

283 991,60 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26460070
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52541, Дніпропетровська область, селище Добричі, вул. Центральна, буд. 18
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлія ШЕВЧЕНКО
Володіння мовою:
Телефон:
+380932000281
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Код ДК 021:2015 - 60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення (підвіз учнів та педагогічних працівників до місця навчання (роботи) і в зворотному напрямку)

Код ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 вер. 2025 13:01
Не вказано 2 вер. 2025 12:30
Не вказано 2 вер. 2025 12:30

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
283 991,60 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
2884013895

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

283 991,60 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДОБРИЧІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯВОРНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
29 серп. 2025 11:41
Опис:
Підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або ... Розгорнути
Підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі – Особливості), встановлено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн грн, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями, у тому числі за лотом. Згорнути

Вас може зацікавити

Нерегулярні пасажирські перевезення (перевезення військовозобов'язаних та спортсменів до місця призначення та в зворотному напрямку)
Нерегулярні пасажирські перевезення (перевезення військовозобов'язаних та спортсменів до місця призначення та в зворотному напрямку)
Ім'я:
Єрастова Уляна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457930011139, +380509640059 ЄДРПОУ:
23571604

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

543 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Юлія Луценко
E-mail: [email protected] Телефон: +380681945335 Веб сайт: ЄДРПОУ:
34422134

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

416 666,66 грн без ПДВ

Дивитись