Придбання (з монтажем) мобільних будівель і споруд, модульних конструкцій для навчальних центрів ЗСУ
з 24 серп. 2025 14:25
до 28 серп. 2025 00:00
з 28 серп. 2025 00:00
до 2 вер. 2025 00:00
з 2 вер. 2025 11:02
до 2 вер. 2025 15:09
з 2 вер. 2025 15:09
до 9 вер. 2025 19:59
з 9 вер. 2025 19:59
до 30 вер. 2025 12:45
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Придбання (з монтажем) мобільних будівель і споруд, модульних конструкцій для навчальних центрів ЗСУ (Львівська обл.) (Лот №1) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 148 061 947,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
| 2 |
Придбання (з монтажем) мобільних будівель і споруд, модульних конструкцій для навчальних центрів ЗСУ (Рівненська обл.) (Лот № 2) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 104 647 789,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
| 3 |
Придбання (з монтажем) мобільних будівель і споруд, модульних конструкцій для навчальних центрів ЗСУ (Житомирська обл.) (Лот № 3) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 195 768 578,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 24 серп. 2025 14:25 | |
| Не вказано | 2 вер. 2025 15:09 | |
| Не вказано | 2 вер. 2025 14:24 | |
| Електронний підпис | 24 серп. 2025 14:41 | |
| Проєкт договору | 24 серп. 2025 14:25 | |
| Не вказано | 2 вер. 2025 11:31 |
Електронна тендерна документація
Загальна інформація
Опис
Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі
Опис вимоги
У формі електронної банківської гарантії з накладеним кваліфікованого електронного підпису гаранту відповідно до вимог діючого законодавства.
Спосіб підтвердження відповідності
Форма подачі підтвердження
Документ
Загальна інформація
Опис
Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі
Опис вимоги
У формі електронної банківської гарантії з накладеним кваліфікованого електронного підпису гаранту відповідно до вимог діючого законодавства.
Спосіб підтвердження відповідності
Форма подачі підтвердження
Документ
Загальна інформація
Опис
Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі
Опис вимоги
У формі електронної банківської гарантії з накладеним кваліфікованого електронного підпису гаранту відповідно до вимог діючого законодавства.
Спосіб підтвердження відповідності
Форма подачі підтвердження
Документ
Загальна інформація
Опис
Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
Хто підтверджує
переможець
Правові обґрунтування
Депозит
Спосіб підтвердження відповідності
Опис
Учасник-переможець надає копію платіжного доручення про перерахування суми забезпечення виконання договору з відміткою (печаткою) банку.
Форма подачі підтвердження
Документ
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
Загальна інформація
Опис
Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
Хто підтверджує
переможець
Правові обґрунтування
Депозит
Спосіб підтвердження відповідності
Опис
Учасник-переможець надає копію платіжного доручення про перерахування суми забезпечення виконання договору з відміткою (печаткою) банку.
Форма подачі підтвердження
Документ
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
Загальна інформація
Опис
Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
Хто підтверджує
переможець
Правові обґрунтування
Депозит
Спосіб підтвердження відповідності
Опис
Учасник-переможець надає копію платіжного доручення про перерахування суми забезпечення виконання договору з відміткою (печаткою) банку.
Форма подачі підтвердження
Документ
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію