Поточний ремонт покрівлі будівлі комунального закладу Кам'янської міської ради "Кіноконцертний зал "МИР", за адресою: м.Кам'янське, проспект Нескорених, 35 (на основі CPV за ДК 021:2015 - код 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)(ДОДАТКОВІ КОШТИ.)

Очікувана вартість

190 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20245169
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51937, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, просп. Нескорених, буд. 35
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Валентина Анатоліївна Шашло
Володіння мовою:
Телефон:
+380673601104
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт покрівлі будівлі Комунального закладу Кам'янської міської ради "Кіноконцертний зал "МИР", за адресою: м.Кам'янське, проспект Нескорених, буд.35

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 30 лист. 2025

Місце доставки:

Україна, 51937, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, просп.Нескорених, буд. 35

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 серп. 2025 17:22

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
190 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: 0676854351 ЄДРПОУ:
3594001267

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

190 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КІНОКОНЦЕРТНИЙ ЗАЛ "МИР"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
18 серп. 2025 16:52
Опис:
Абзацом 3 пункту 15 Особливостей визначено, що якщо у замовника виникла додаткова потреба (яку замовник не міг передбачити на момент здійснення закупівлі за тотожним предметом закупівлі) у здійсненні закупівлі за предметом закупівлі, закупівля за яким ним вже була ... Розгорнути
Абзацом 3 пункту 15 Особливостей визначено, що якщо у замовника виникла додаткова потреба (яку замовник не міг передбачити на момент здійснення закупівлі за тотожним предметом закупівлі) у здійсненні закупівлі за предметом закупівлі, закупівля за яким ним вже була здійснена у поточному році, очікувана вартість такого предмета закупівлі не додається до очікуваної вартості тотожного предмета закупівлі (тотожних предметів закупівель), закупівля яких була здійснена, а замовник обирає вид закупівлі такого предмета закупівлі з урахуванням вартісних меж, визначених цими особливостями. Таким чином, враховуючи зазначене, з метою принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг з Поточного ремонту покрівлі будівлі комунального закладу Кам'янської міської ради "Кіноконцертний зал "МИР", за адресою: м.Кам'янське, проспект Нескорених, 35 (на основі CPV за ДК 021:2015 - код 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи) (Додаткові кошти.) Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з поточного ремонту санвузлів навчального корпусу Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради
Послуги з поточного ремонту санвузлів навчального корпусу Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради
Ім'я:
Медвідь Тетяна Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380313138275 ЄДРПОУ:
30444332

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

151 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт паливної в приміщенні наркологічного відділення №14 КП "Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька" за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Корсака 4-Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Поточний ремонт паливної в приміщенні наркологічного відділення №14 КП "Волинська обласна психіатрична лікарня м. Луцька" за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Корсака 4-Б (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Людмила Бойко
E-mail: [email protected] Телефон: 380956038261 ЄДРПОУ:
05384318
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

233 404,17 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту кабінету біології опорного закладу «Кобеляцький ліцей №2» імені Олеся Гончара Кобеляцької міської ради Полтавської області (Код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Послуги з поточного ремонту кабінету біології опорного закладу «Кобеляцький ліцей №2» імені Олеся Гончара Кобеляцької міської ради Полтавської області (Код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Годзенко Владислав Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380993836744 ЄДРПОУ:
45656012

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

317 335,00 грн без ПДВ

Дивитись