Послуги з технічного огляду та випробувань (Експертне обстеження (технічна діагностика) згідно з технічним завданням

Очікувана вартість

138 240,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38680261
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08400, Київська область, Переяслав, вул. Гімназійна, 35
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Стоцька Марина Олександрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380686951232
E-mail:
Факс:
+380456751371

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з технічного огляду та випробувань (Експертне обстеження ліфтів (технічна діагностика) згідно з технічним завданням

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

18 штука

Період доставки:

18 серп. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 08400, м. Переяслав, вул.Гімназійна,35

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 18 серп. 2025 13:32
Електронний підпис 18 серп. 2025 14:19
Документи закупівлі 18 серп. 2025 13:32

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
138 240,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Шахмарова Наталія Костянтинівна
Телефон: +380444670177 ЄДРПОУ:
34299025

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

138 240,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємтво "Управляюча компанія "Виробниче управління житлово-комунального господарства "Переяславської міської ради"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
12 серп. 2025 13:48
Опис:
Закупівля послуг з проведення експертного обстеження 18 ліфтів в місті Переяслав, Бориспільського району Київської області буде здійснена шляхом укладення прямого договору без застосування відкритих торгів, з оприлюдненням звіту про договір в електронній системі з ... Розгорнути
Закупівля послуг з проведення експертного обстеження 18 ліфтів в місті Переяслав, Бориспільського району Київської області буде здійснена шляхом укладення прямого договору без застосування відкритих торгів, з оприлюдненням звіту про договір в електронній системі закупівель, відповідно до підпункту 4 пункту 13 Постанови КМУ № 1178. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з діагностики мобільних термопринтерів
Послуги з діагностики мобільних термопринтерів
Ім'я:
Присяжний Іван Євгенович
E-mail: [email protected] Телефон: 380505770733 ЄДРПОУ:
45601597

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

200 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки, ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Повірка та калібрування засобів вимірювальної техніки, ДК 021:2015 – 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Ім'я:
Іващенко Ольга Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442988586 ЄДРПОУ:
26199401

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

247 110,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Соляннік
E-mail: [email protected] Телефон: +380442539808, +380500432553 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00032106
50
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

155 680,00 грн без ПДВ

Дивитись