Транспортні послуги по перевезенню дітей та співробітників

Очікувана вартість

230 007,06 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26509385
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50006, Дніпропетровська область, м Кривий Ріг, вул Соборності 20
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лівандовська Алла Іллівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380684906105
E-mail:
Факс:
+380564906105

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Транспортні послуги по перевезенню дітей та співробітників

Код ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення

Кількість:

54 година

Період доставки:

7 серп. 2025 – 21 серп. 2025

Місце доставки:

Україна, 28540, Кіровоградська область, село Гурівка, вул. Перемоги 99

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 серп. 2025 14:01
Не вказано 12 серп. 2025 13:48
Не вказано 12 серп. 2025 13:48
Не вказано 12 серп. 2025 13:48
Не вказано 12 серп. 2025 13:48
Не вказано 12 серп. 2025 13:48
Не вказано 12 серп. 2025 13:48
Не вказано 12 серп. 2025 13:48

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
230 007,06 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Джанай Омаров
Телефон: 0680648189 ЄДРПОУ:
34488834

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

230 007,06 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад позашкільної освіти "Дитячий табір оздоровлення і відпочинку "Сонячний" Криворізької міської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
7 серп. 2025 17:54
Опис:
Закупівля буде відбуватися без застосування процедури по нагальній потребі згідно підпункту 4 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.22 р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників ... Розгорнути
Закупівля буде відбуватися без застосування процедури по нагальній потребі згідно підпункту 4 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.22 р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» із змінами, внесеними згідно з Постановами КМУ, у зв"язку з тим ,що Замовник не встигає провести процедуру відкритих торгів за даною закупівлею, так як попередній договір за результатами фінмоніторингу Державної аудиторської служби України потрібно призупинити. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Юлія Луценко
E-mail: [email protected] Телефон: +380681945335 Веб сайт: ЄДРПОУ:
34422134

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

416 666,66 грн без ПДВ

Дивитись