Проведення поточного ремонту частини будівлі (улаштування віконних укосів) Закладу дошкільної освіти № 9 " Пролісок" Нетішинської міської ради по вулиці Лісовій, будинок 4, м. Нетішин, Шепетівського району., Хмельницької області

Очікувана вартість

609 616,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21340088
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 30100, Хмельницька область, Нетішин, вулиця Лісова, будинок 4
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євгенія Гуміна
Володіння мовою:
Телефон:
380384290896
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Проведення поточного ремонту частини будівлі (улаштування віконних укосів) Закладу дошкільної освіти № 9 " Пролісок" Нетішинської міської ради по вулиці Лісовій, будинок 4, м. Нетішин, Шепетівського району., Хмельницької області

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

16 лип. 2025 – 15 серп. 2025

Місце доставки:

Україна, 30100, Хмельницька область, Нетішин, вулиця Лісова, будинок 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 лип. 2025 12:12

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
609 616,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
3123618753

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

609 616,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Заклад дошкільної освіти №9 "Пролісок" Нетішинської міської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
16 лип. 2025 11:19
Опис:
Уповноваженою особою замовника було оголошено відкриті торги з ідентифікатором UA-2025-06-27-006183-a на придбання Проведення поточного ремонту частини будівлі (улаштування віконних укосів) Закладу дошкільної освіти № 9 " Пролісок" Нетішинської міської ради по вули ... Розгорнути
Уповноваженою особою замовника було оголошено відкриті торги з ідентифікатором UA-2025-06-27-006183-a на придбання Проведення поточного ремонту частини будівлі (улаштування віконних укосів) Закладу дошкільної освіти № 9 " Пролісок" Нетішинської міської ради по вулиці Лісовій, будинок 4, м. Нетішин, Шепетівського району., Хмельницької області, 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (далі – Закупівля), про що свідчить наявність звіту про результати проведення такої процедури закупівлі в електронній системі закупівель. Така процедура була автоматично відмінена електронною системою закупівель на підставі пункту 51 Особливостей через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень/послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень/робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. На підставі викладеного, наявні підстави здійснити закупівлю без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом). Згорнути

Вас може зацікавити

Поточний ремонт покрівлі рулонними матеріалами житлового будинку №177 корп.2 на вул. Мазепи в м. Івано-Франківськ (ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи), НК 018:2023
Поточний ремонт покрівлі рулонними матеріалами житлового будинку №177 корп.2 на вул. Мазепи в м. Івано-Франківськ (ДК 021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи), НК 018:2023
Ім'я:
Богдан Хоминець
E-mail: [email protected] Телефон: +380503728564 ЄДРПОУ:
44051740

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

650 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Явoрницькoго, буд. 46
Пocлуги з блaгоустрою, а саме: пoтoчний рeмонт мaйданчика з уcтановкою oгорожі для кoнтейнерів з відходами в районі будинку за адресою: м. Дніпро, просп. Дмитра Явoрницькoго, буд. 46
Ім'я:
Святослав Ткаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380633409477 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44124263

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

468 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи/Поточний ремонт (Поточний ремонт громадського будинку «Пункт здоров’я» за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, Єланецька ТГ, с. Велика Солона, вул. Центральна, буд.№6, літера «А1»)
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи/Поточний ремонт (Поточний ремонт громадського будинку «Пункт здоров’я» за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, Єланецька ТГ, с. Велика Солона, вул. Центральна, буд.№6, літера «А1»)
Ім'я:
Ігор Валюшок
E-mail: [email protected] Телефон: +380637211986 ЄДРПОУ:
38339071

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

395 340,83 грн без ПДВ

Дивитись