Цитотоксичні латексні рукавички для роботи з цитотоксичними хімічними речовинами високого та низького ризику в камері знезараження Станції асептичної обробки QUBE M2, BIOQUELL (Кьюб М2 Біокьюель)

Очікувана вартість

5 460,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20015794
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03057, м. Київ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Антона Цедіка, буд 14
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сердюк Олена
Володіння мовою:
Телефон:
+380442021700
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Рукавички BERNER Cytotoxic, розмір 9 (пара)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

10 паковання

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 черв. 2025 15:52
Не вказано 26 черв. 2025 15:51

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
5 460,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Романова Олеся Василівна
Телефон: +380577871011 ЄДРПОУ:
43793342

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

5 460,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
23 черв. 2025 16:36
Опис:
Закупівля UA-2025-06-10-011135-a не відбулась через відсутність пропозицій учасників. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей є підстава для укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі тов ... Розгорнути
Закупівля UA-2025-06-10-011135-a не відбулась через відсутність пропозицій учасників. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей є підстава для укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Юлія Левченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380332253775 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01983134
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 403,74 грн без ПДВ

Дивитись
Медичні матеріали, код ДК 021:2015-33140000-3 Медичні матеріали
Медичні матеріали, код ДК 021:2015-33140000-3 Медичні матеріали
Ім'я:
Єпифанович Ганна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380413521256 ЄДРПОУ:
01991872

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бондаренко Наталія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380456642961 ЄДРПОУ:
40289376

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 166,67 грн без ПДВ

Дивитись