Послуги з страхування на умовах міжнародної системи автострахування «Зелена картка» автомобіля MAN TGX 35.540 н/з ВС409Е

Очікувана вартість

10 393,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08588837
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 79037, Львівська область, м. Львів, вул. Земельна, буд. 19
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Лоскутова
Володіння мовою:
Телефон:
+380636224100
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з страхування на умовах міжнародної системи автострахування «Зелена картка» автомобіля MAN TGX 35.540 н/з ВС409Е

Код ДК 021:2015: 66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобів

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 18 черв. 2025

Місце доставки:

Україна, 04050, м. Київ, м. Київ, Глибочинська, 44

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 черв. 2025 14:54
Електронний підпис 12 черв. 2025 14:56

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
10 393,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380443642063 ЄДРПОУ:
24175269

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

10 393,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
12 черв. 2025 14:42
Опис:
відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей, існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронн ... Розгорнути
відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей, існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згорнути