Електричні побутові прилади

Очікувана вартість

46 200,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20015794
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03057, м. Київ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ, вул. Антона Цедіка, буд 14
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сердюк Олена
Володіння мовою:
Телефон:
+380442021700
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Холодильник LIBERTON LRU 85 91H

Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади

Кількість:

1 штука

Період доставки:

до 31 лип. 2025

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Кавомашина Delonghi ECAM220.60.B Magnifica Magnifica Start

Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади

Кількість:

2 штука

Період доставки:

до 31 лип. 2025

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 6 черв. 2025 12:17
Не вказано 6 черв. 2025 12:16

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
46 200,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ФАНДА ОЛЕСЯ ІВАНІВНА
E-mail: [email protected] Телефон: +380677844628 ЄДРПОУ:
2949604160
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

46 200,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
2 черв. 2025 12:21
Опис:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах UA-2025-05-20-005667-a. А отже, є підстава для укладання договору про закупівлю відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей.

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 - 39710000-2 - Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади 4 найменування)
ДК 021:2015 - 39710000-2 - Електричні побутові прилади (Електричні побутові прилади 4 найменування)
Ім'я:
Світлана Деркач
E-mail: [email protected] Телефон: +380686937335 ЄДРПОУ:
02144513

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

30 833,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Анна Лисакова
E-mail: [email protected] Телефон: +380502086573 ЄДРПОУ:
08784946

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

38 498,40 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ольга Волошина
E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
40108646
33
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

89 655,33 грн без ПДВ

Дивитись