Командирський ящик

Очікувана вартість

594 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 29 трав. 2025 14:40

до 4 черв. 2025 16:00

Прийом пропозицій

з 4 черв. 2025 16:00

до 9 черв. 2025 00:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація

з 9 черв. 2025 15:08

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
4 черв. 2025 16:00 – 9 черв. 2025 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
29 трав. 2025 14:40 – 4 черв. 2025 16:00
Відповіді на питання до:
6 черв. 2025 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

строк розгляду найбільш економічно вигідної пропозиції перевищив п’ять робочих днів з дня завершення електронного аукціону

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 черв. 2025 14:55
Не вказано 21 черв. 2025 14:44

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26630922
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кеда Юрій
Володіння мовою:
Телефон:
0973598648
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Командирський ящик

Перейти до лоту

Очікувана вартість

594 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 29 трав. 2025 14:40
Електронний підпис 29 трав. 2025 14:40
Не вказано 9 черв. 2025 15:08
Документи закупівлі 29 трав. 2025 14:40

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
594 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Військова частина А4007

Вас може зацікавити

Ім'я:
Сергій Лозовіцький
E-mail: [email protected] Телефон: +380675706820 ЄДРПОУ:
26614936

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

625 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Мобільний інтерактивний мультимедійний проекційний комплекс "СІЧ"
Мобільний інтерактивний мультимедійний проекційний комплекс "СІЧ"
Ім'я:
Сильман Тарас Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380680465423 ЄДРПОУ:
08803715
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

894 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 35740000-3: Симулятори бойових дій (Комплект лазертаг з інтерактивними гранатометами для кабінету «Захист України»)
ДК 021:2015: 35740000-3: Симулятори бойових дій (Комплект лазертаг з інтерактивними гранатометами для кабінету «Захист України»)
Ім'я:
Ганна Клітинська
E-mail: [email protected] Телефон: +380971266110 ЄДРПОУ:
34312077

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

717 125,00 грн без ПДВ

Дивитись