Джем фруктовий в асортименті

Очікувана вартість

471 900,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 15 трав. 2025 17:33

до 21 трав. 2025 08:00

Прийом пропозицій

з 21 трав. 2025 20:00

до 29 трав. 2025 08:00

Аукціон

з 30 трав. 2025 15:40

до 30 трав. 2025 16:15

Кваліфікація

з 30 трав. 2025 16:15

до 5 черв. 2025 11:43

Пропозиції розглянуто

з 5 черв. 2025 11:43

до 16 черв. 2025 14:54

Подання пропозицій:
21 трав. 2025 20:00 – 29 трав. 2025 08:00
Період уточнень:
15 трав. 2025 17:33 – 21 трав. 2025 08:00
Відповіді на питання до:
23 трав. 2025 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26632252
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Сухорукова
Володіння мовою:
Телефон:
380671889893
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Джем фруктовий в асортименті

Перейти до лоту

Очікувана вартість

471 900,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 трав. 2025 16:15
Документи закупівлі 20 трав. 2025 13:59
Документи закупівлі 15 трав. 2025 17:33
Проєкт договору 15 трав. 2025 17:33
Документи закупівлі 15 трав. 2025 17:33
Електронний підпис 20 трав. 2025 14:00
Електронний підпис 15 трав. 2025 17:33
Документи закупівлі 20 трав. 2025 13:59
Документи закупівлі 15 трав. 2025 17:33
Вимоги до учасника закупівлі
2 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Опис

Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі

Хто підтверджує

учасник

Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі

Спосіб підтвердження відповідності

Банківська гарантія забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції

Форма подачі підтвердження

Документ

Забезпечення виконання договору про закупівлю

Загальна інформація

Опис

Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин

Хто підтверджує

переможець

вид забезпечення виконання договору про закупівлю – ЗАВДАТОК, який сплачується учасником на реєстраційний рахунок Замовника

Опис вимоги

Перерахування коштів, в якості забезпечення виконання договору, має бути проведено не пізніше дати укладання договору про закупівлю

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю

Опис вимоги

розмір забезпечення виконання договору про закупівлю – 5% від вартості договору

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
471 900,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
14 157,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Військова частина Т0920

Вас може зацікавити

Томатна паста; горошок зелений заморожений, сухофрукти, родзинки, огірки квашені, капуста квашена, суміш овочева заморожена для закладів освіти Острицької сільської ради (за ДК 021:2015-15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)
Томатна паста; горошок зелений заморожений, сухофрукти, родзинки, огірки квашені, капуста квашена, суміш овочева заморожена для закладів освіти Острицької сільської ради (за ДК 021:2015-15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)
Ім'я:
Черней Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: 380960670192 ЄДРПОУ:
04418417

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

370 100,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ольга Лантінова
E-mail: [email protected] Телефон: +380685274340 ЄДРПОУ:
44121723

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

420 085,27 грн без ПДВ

Дивитись
Оброблені фрукти та овочі (компоти фруктові в асортименті (тара-скляна банка 3 л), огірки консервовані (тара-скляна банка 3 л), кабачки консервовані (тара-скляна банка 3 л), томати консервовані (тара-скляна банка 3 л), щавель консервований (тара-скляна банка 980г), томатна паста 25% (тара-скляна банка 0,5 л) кукурудза консервована (ж/б 425г), квасоля натуральна (тара-скляна банка 530г), квасоля в томатному соусі (тара-скляна банка 530г), горошок консервований (тара-скляна банка 0,5л), кабачкова ікра (тара-скляна банка 0,5л), баклажанова ікра (тара-скляна банка 0,5л), перець солодкий маринований (тара-скляна банка 1 л)
Оброблені фрукти та овочі (компоти фруктові в асортименті (тара-скляна банка 3 л), огірки консервовані (тара-скляна банка 3 л), кабачки консервовані (тара-скляна банка 3 л), томати консервовані (тара-скляна банка 3 л), щавель консервований (тара-скляна банка 9...
Ім'я:
Ія Сорокопуд
E-mail: [email protected] Телефон: +380954025098 ЄДРПОУ:
03188205

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

241 666,67 грн без ПДВ

Дивитись