Сир кисломолочний не нижче 9% жирності

Очікувана вартість

17 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20834061
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79060, Львівська область, місто Львів, вул. Пулюя, 27
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Комарницький Ігор Васильович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380971841312
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Сир кисломолочний не нижче 9% жирності

Код ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти

Кількість:

100 кілограм

Період доставки:

до 20 трав. 2025

Місце доставки:

Україна, 79060, Львівська область, м. Львів, вул. Пулюя, 27

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 трав. 2025 15:35

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
17 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Піхура Наталія Миколаївна
Телефон: 0965423681 ЄДРПОУ:
3162024823

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

17 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №165 Львівської міської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
13 трав. 2025 15:43
Опис:
У зв'язку із збільшенням кількості дітей станом на квітень травень місяць поточного року та наказом №48р від 31.01.2025 р щодо забезпечення фінансової автономії закладів дошкільної освіти до 1 квітня 2025 року, під час перехідного періоду у замовника не було змоги ... Розгорнути
У зв'язку із збільшенням кількості дітей станом на квітень травень місяць поточного року та наказом №48р від 31.01.2025 р щодо забезпечення фінансової автономії закладів дошкільної освіти до 1 квітня 2025 року, під час перехідного періоду у замовника не було змоги детально прорахувати бюджет щодо закупівель товарів харчування для дітей та відповідно провести закупівлю за процедурами, які передбачені законом, тому у замовника виникла нагальна потреба у проведені закупівлі молока за кодом ДК 021:2015: 15540000-Сирні продукти на суму 17000 грн, в кількості 100 кг, згідно пп.4 п. 13 Постанови 1178 від 12 жовтня 2022 р., який дає можливість замовнику у зв'язку з виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу здійснити таку закупівлю шляхом укладання прямого договору. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Маріус Товт
E-mail: [email protected] Телефон: +380961198457 ЄДРПОУ:
04349923
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

20 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Фокіна Дарія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380938589507 ЄДРПОУ:
41495536

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 656,00 грн без ПДВ

Дивитись
Сир твердий фасований, Сири м'які та розсільні фасовані, Сир кисломолочний фасований
Сир твердий фасований, Сири м'які та розсільні фасовані, Сир кисломолочний фасований
Ім'я:
Ніколова Світлана Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380484856639 Факс:
+380484856639
ЄДРПОУ:
25814347

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

29 162,50 грн без ПДВ

Дивитись