Тести швидкі на визначення антигена COVID-19, за кодом ДК 021:2015- 3312000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

Очікувана вартість

10 320,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37803279
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84100, Донецька область, місто Слов’янськ, вул. Банківська, 85
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Охріменко Ірина Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380509998026
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Тести швидкі на визначення антигена COVID-19

Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Код GMDN-2023: 50280 Коронавірус (SARS-CoV), антигени IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний експрес-аналіз

Кількість:

300 паковання

Період доставки:

до 20 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 84100, Донецька область, Слов'янськ, Банківська, 85

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 трав. 2025 13:41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
10 320,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Дубровіна Наталія Вікторівна
Телефон: 0504701276 ЄДРПОУ:
2629006065

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

10 320,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство Слов'янської міської ради «Центр первинної медико – санітарної допомоги міста Слов’янська»

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
13 трав. 2025 13:30
Опис:
Закупівля здійснюється, згідно роз`яснення Мінекономіки від 03.09.2020року №3304-04/54160-06 на зекономлені кошти від проведення відкритих торгів.

Вас може зацікавити

Ім'я:
Штучко Людмила Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380464121168 Факс:
+380464121862
ЄДРПОУ:
02006478

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

10 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Катерина Василівна Лисицина
E-mail: [email protected] Телефон: +380994057399 ЄДРПОУ:
38743462

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

10 327,10 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Іщук Світлана Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380961110406 Факс:
+380384320900
ЄДРПОУ:
02004404

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

17 757,00 грн без ПДВ

Дивитись