Послуги з оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку в м. Київ та Закарпатській області

Закупівля без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару або послуг відповідно до пп. 6 п. 13 Особливостей

Очікувана вартість

533 610,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44471759
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 93624, Луганська область, селище Широкий, вулиця Центральна, буд.1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Челомбітько Тетяна Степанівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380502195563
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку в м. Київ та Закарпатській області

Код ДК 021:2015: 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку

Кількість:

21 штука

Період доставки:

1 черв. 2025 – 31 серп. 2025

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 трав. 2025 13:17
Електронний підпис 13 трав. 2025 12:55

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
533 610,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Блохін Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380939485805 ЄДРПОУ:
16502790
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 трав. 2025 13:05

Пропозиція

533 610,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВСЗН ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ВА

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
12 трав. 2025 15:03
Опис:
Відділом соціального захисту населення Широківської сільської військової адміністрації Щастинського району Луганської області була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2025-04-18-0 ... Розгорнути
Відділом соціального захисту населення Широківської сільської військової адміністрації Щастинського району Луганської області була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2025-04-18-008344-a. 26.04.2025 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2025-04-18-008344-a). Згорнути