Трактор Zoomlion RN1104

Очікувана вартість

1 410 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37638732
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 75024, Херсонська область, Херсонський район, село Чорнобаївка, вул. Соборна, 44
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Володимир Мартинюк
Володіння мовою:
Телефон:
+380968553606
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Трактор Zoomlion RN1104

Код ДК 021:2015: 16700000-2 Трактори

Кількість:

1 штука

Період доставки:

8 трав. 2025 – 27 трав. 2025

Місце доставки:

Україна, 75024, Херсонська область, село Чорнобаївка, Соборна 44

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 трав. 2025 12:41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 410 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: 0445799069 ЄДРПОУ:
32670703

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

1 410 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧОРНОБАЇВСЬКИЙ ГОСПОДАР""

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
8 трав. 2025 12:16
Опис:
Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пыдпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стан ... Розгорнути
Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пыдпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р №1178, ПЕРЕЛІКУ територій, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого Наказом Мністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 22 грудня 2022 року №309 (із змінами відповідно Наказу 199 від 13 липня 2023 року, було прийнято рішення придбати товар : Трактор Zoomlion RN1104, шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару. Трактор Zoomlion RN1104 призначен для комунальних та сільгосп підприємств, потрібен у використанні в ході здійснення господарської діяльності підприємства. Комунальне підприємство потребує невідкладно здійснити закупівлю товару у зв'язку з виникненням об'єктивних обставин для запобіганню виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру внаслідок військової агресії, а також для здійснення послуг з управління змішаними відходами на території с.Чорнобаївка та с.Крутий Яр Херсонської області. Згорнути

Вас може зацікавити

ТРАКТОР КОЛІСНИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ LOVOL TH 904 АБО ЕКВІВАЛЕНТ
ТРАКТОР КОЛІСНИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ LOVOL TH 904 АБО ЕКВІВАЛЕНТ
Ім'я:
Інна Поп
E-mail: [email protected] Телефон: +380673844567 ЄДРПОУ:
41181994

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 186 908,33 грн без ПДВ

Дивитись
Трактор ENEY TB504С у комплектації з додатковим навісним обладнанням (сніговим відвалом та розкидачем піску та реагентів) «або еквівалент»
Трактор ENEY TB504С у комплектації з додатковим навісним обладнанням (сніговим відвалом та розкидачем піску та реагентів) «або еквівалент»
Ім'я:
Скрипченко Аліна Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380668441712 ЄДРПОУ:
36979569

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 000 000,00 грн без ПДВ

Дивитись