природний газ

Очікувана вартість

238 288,61 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01998383
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54058, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, буд. 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лариса Оскотська
Володіння мовою:
Телефон:
+380951590866
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

природний газ

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

11 000 метр кубічний

Період доставки:

1 трав. 2025 – 15 черв. 2025

Місце доставки:

Україна

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 трав. 2025 15:54

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
238 288,61 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
42129888
31
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

238 288,61 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
2 трав. 2025 15:54
Опис:
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 4 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість ... Розгорнути
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 4 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт. вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період (з 01 травня 2025р по 15 червня 2025р) з урахуванням термінів проведення нової процедури закупівлі. 07.04.2025р. КНП «МОКЛ» МОР оприлюднено оголошення про проведення закупівлі відкритих торгів з особливостями щодо закупівлі природного газу (UA-2025-04-07-010534-a); 15.04.2025р. електронною системою закупівель автоматично торги відмінено із-за відсутності пропозицій. 18.04.2025р. Замовником надіслано документи ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз-Трейдинг» для укладення прямого договору. 01.05.2025р. Замовником отримано листа від ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз-Трейдинг» про відмову щодо укладення договору. Тому, у Замовника виникла необхідність проведення закупівлі природного газу для безперебійної роботи закладу. Враховуючи обмежений час, у Замовника відсутня можливість проведення цієї закупівлі у строки, встановлені Особливостями. Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. Згорнути

Вас може зацікавити

Природний газ за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: 09120000-6 – Газове паливо
Природний газ за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: 09120000-6 – Газове паливо
Ім'я:
Матвеєва Марія Миронівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380312647176 ЄДРПОУ:
02909967
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

306 946,80 грн без ПДВ

Дивитись
Зріджений нафтовий газ (ЗНГ) «пропан» для заправки транспортних засобів
Зріджений нафтовий газ (ЗНГ) «пропан» для заправки транспортних засобів
Ім'я:
Відділ з публічних закупівель
E-mail: [email protected] Телефон: 380502278896 ЄДРПОУ:
03342184
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

359 166,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Шестакович Ольга Олексіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380502378409 ЄДРПОУ:
03494333

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

198 947,00 грн без ПДВ

Дивитись