овочі та фрукти

Очікувана вартість

14 610,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40768774
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 80431, Львівська область, с. Жовтанці, ВУЛИЦЯ Незалежності, будинок 3
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лялюк МирославаОлександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380977923065
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

цибуля ріпчаста

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

80 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 80431, Львівська область, с. Жовтанці, ВУЛИЦЯ Незалежності, будинок 3
2

морква

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

90 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 80431, Львівська область, с. Жовтанці, ВУЛИЦЯ Незалежності, будинок 3
3

капуста

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

60 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 80431, Львівська область, с. Жовтанці, ВУЛИЦЯ Незалежності, будинок 3
4

буряк столовий

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

60 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 80431, Львівська область, с. Жовтанці, ВУЛИЦЯ Незалежності, будинок 3
5

яблука

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

150 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 80431, Львівська область, с. Жовтанці, ВУЛИЦЯ Незалежності, будинок 3
6

лимон

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

7 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 80431, Львівська область, с. Жовтанці, ВУЛИЦЯ Незалежності, будинок 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 трав. 2025 10:59
Документи закупівлі 1 трав. 2025 10:59

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
14 610,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Вихопень Василь Ількович
Телефон: 380676998225 ЄДРПОУ:
2317316516

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

14 610,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Жовтанецький заклад джошкільної освіти "Вишенька" ( комбінованого типу ) ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
1 трав. 2025 10:53
Опис:
У замовника є необхідність внести зміни до річного плану закупівель на 2025 рік у зв’язку розірванням Договору № 3-25 від 03.01.2025 Додатковою угодою №1 від 29.04.2025 та листом Постачальника №01 від 25.04.2025. Залишків товару, а саме продуктів харчування (цибулі ... Розгорнути
У замовника є необхідність внести зміни до річного плану закупівель на 2025 рік у зв’язку розірванням Договору № 3-25 від 03.01.2025 Додатковою угодою №1 від 29.04.2025 та листом Постачальника №01 від 25.04.2025. Залишків товару, а саме продуктів харчування (цибулі, моркви ,буряка, капусти , яблук ,лимонів ) на момент розірвання Договору № 3-25 від 03.01.2025 відповідно до запиту на потреби продуктів харчування від 29.04.2025року не достатньо для того щоб забезпечити харчування вихованців Жовтанецького ЗДО «Вишенька» на час проведення закупівлі за допомогою електронного каталогу шляхом запиту пропозиції чи відкритих торгів у порядку визначеними Особливостями. Враховуюче усе перекислене Замовник має потребу , яка відповідає п13 пп 4 Особливостей , саме нагальну потребу закупівлі продуктів харчування за кодом ДК 021:2015 – 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (цибуля ; морква; буряк; капуста; яблука ; лимони; огірки свіжі). Згорнути

Вас може зацікавити

Груші свіжі; Слива свіжа; Виноград свіжий столовий; Ківі; Капуста пекінська; Капуста червоноголова
Груші свіжі; Слива свіжа; Виноград свіжий столовий; Ківі; Капуста пекінська; Капуста червоноголова
Ім'я:
Оксана Драч
E-mail: [email protected] Телефон: +380665883738 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26242539

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

27 375,00 грн без ПДВ

Дивитись
Овочі та фрукти (Банани свіжі, Лимони свіжі, Перець солодкий свіжий, Капуста білоголова свіжа, Помідори (томати) свіжі, Апельсини свіжі, Морква свіжа, Буряк столовий, Яблука свіжі ) код за ДК 021-2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Овочі та фрукти (Банани свіжі, Лимони свіжі, Перець солодкий свіжий, Капуста білоголова свіжа, Помідори (томати) свіжі, Апельсини свіжі, Морква свіжа, Буряк столовий, Яблука свіжі ) код за ДК 021-2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Ім'я:
Снісаренко Ніна Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380950629476 ЄДРПОУ:
25877394

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

19 672,00 грн без ПДВ

Дивитись
Груші свіжі; Слива свіжа; Капуста білоголова свіжа
Груші свіжі; Слива свіжа; Капуста білоголова свіжа
Ім'я:
Ганна Блага
E-mail: [email protected] Телефон: +380312642478 ЄДРПОУ:
35002038

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 000,00 грн без ПДВ

Дивитись