Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (технічна підтримка програмного забезпечення АСКОД у складі системи електронного документообігу Міннац’єдності)

Очікувана вартість

192 672,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40446210
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03186, м. Київ, м. Київ, б.Чоколівський, будинок 13
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Євген Онуфрієв
Володіння мовою:
Телефон:
+380443551481
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (технічна підтримка програмного забезпечення АСКОД у складі системи електронного документообігу Міннац’єдності)

Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

1 січ. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 03186, м. Київ, Чоколівський бульвар, 13

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 квіт. 2025 17:06
Не вказано 18 квіт. 2025 17:06
Електронний підпис 18 квіт. 2025 17:10
Не вказано 18 квіт. 2025 17:06
Не вказано 18 квіт. 2025 17:06

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
192 672,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380445851667 ЄДРПОУ:
16400836

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

192 672,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Міністерство національної єдності України

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
18 квіт. 2025 17:07
Опис:
Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 мл ... Розгорнути
Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків, зокрема за необхідності захисту прав інтелектуальної власності. Згорнути

Вас може зацікавити

Послуги з конфігурації функціоналу Державної автоматизованої інформаційно-комунікаційної системи «TERES - Реєстр суб’єктів у сфері медіа» для отримання відомостей суб’єктів у сфері медіа
Послуги з конфігурації функціоналу Державної автоматизованої інформаційно-комунікаційної системи «TERES - Реєстр суб’єктів у сфері медіа» для отримання відомостей суб’єктів у сфері медіа
Ім'я:
Тетяна Стангріт
E-mail: [email protected] Телефон: +380442871747 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00063928

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

183 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з постачання та налаштування примірника оновленої версії комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet» та ліцензія на право використання на 100 робочих місць користувачів)
ДК 021:2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з постачання та налаштування примірника оновленої версії комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet» та ліцензія ...
Ім'я:
Едуард Оскольський
E-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02011976
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

125 200,00 грн без ПДВ

Дивитись
Постачання програмного забезпечення PDF-Xchange
Постачання програмного забезпечення PDF-Xchange
Ім'я:
Олександр Голоднюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380444286269 ЄДРПОУ:
22990919
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

172 096,00 грн з ПДВ

Дивитись