Код ДК 021:2015 - 34352200-1 Шини для автобусів

Очікувана вартість

11 040,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41678708
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 39200, Полтавська область, Кобеляки, Вулиця Покровська будинок 43 а
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Покидько Юлія Юріївна
Володіння мовою:
Телефон:
380990027734
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Код ДК 021:2015 - 34352200-1 Шини для автобусів

Код ДК 021:2015: 34352200-1 Шини для автобусів

Кількість:

2 штука

Період доставки:

8 квіт. 2025 – 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 39200, Полтавська область, Кобеляки, Вулиця Покровська будинок 43 а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 8 квіт. 2025 15:58

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
11 040,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Тітаренко Анатолій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380534333351 ЄДРПОУ:
3430806717

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

11 040,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство "Водоканал Плюс" Кобеляцької міської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
8 квіт. 2025 15:51
Опис:
1. Укласти договір про закупівлю за предметом закупівлі: «Код ДК 021:2015 - 34352200-1 Шини для автобусів» без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, при цьому, предмет закуп ... Розгорнути
1. Укласти договір про закупівлю за предметом закупівлі: «Код ДК 021:2015 - 34352200-1 Шини для автобусів» без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, при цьому, предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також, вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі). 2. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, оприлюднити в електронній системі закупівель разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення Замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей (у вигляді даного протокольного рішення), не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору. Згорнути