Ковбаса сирокопчена вищого ґатунку

Очікувана вартість

465 216,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 3 квіт. 2025 15:36

до 9 квіт. 2025 08:00

Прийом пропозицій

з 9 квіт. 2025 20:00

до 14 квіт. 2025 08:00

Аукціон

з 15 квіт. 2025 11:43

до 15 квіт. 2025 12:06

Кваліфікація

з 15 квіт. 2025 12:06

до 28 квіт. 2025 16:23

Пропозиції розглянуто

з 28 квіт. 2025 16:23

до 6 трав. 2025 12:39

Подання пропозицій:
9 квіт. 2025 20:00 – 14 квіт. 2025 08:00
Період уточнень:
3 квіт. 2025 15:36 – 9 квіт. 2025 08:00
Відповіді на питання до:
11 квіт. 2025 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
26632252
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Сухорукова
Володіння мовою:
Телефон:
380671889893
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Картопля

Перейти до лоту

Очікувана вартість

465 216,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 квіт. 2025 15:36
Проєкт договору 3 квіт. 2025 15:36
Документи закупівлі 3 квіт. 2025 15:36
Документи закупівлі 3 квіт. 2025 15:36
Не вказано 15 квіт. 2025 12:06
Документи закупівлі 3 квіт. 2025 15:36
Вимоги до учасника закупівлі
2 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Опис

Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі

Хто підтверджує

учасник

Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі

Спосіб підтвердження відповідності

Банківська гарантія забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції

Форма подачі підтвердження

Документ

Забезпечення виконання договору про закупівлю

Загальна інформація

Опис

Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин

Хто підтверджує

переможець

вид забезпечення виконання договору про закупівлю – ЗАВДАТОК, який сплачується учасником на реєстраційний рахунок Замовника

Опис вимоги

Перерахування коштів, в якості забезпечення виконання договору, має бути проведено не пізніше дати укладання договору про закупівлю

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю

Опис вимоги

розмір забезпечення виконання договору про закупівлю – 5% від вартості договору

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
465 216,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
13 956,48 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Військова частина Т0920

Вас може зацікавити

Ім'я:
Потапчук Олексій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380680098274 ЄДРПОУ:
23316473

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

240 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Консерви м’ясні із птиці м’ясні шинкові стерилізовані; 15130000-8 – М’ясопродукти за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Консерви м’ясні із птиці м’ясні шинкові стерилізовані; 15130000-8 – М’ясопродукти за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:
Ярослав Бугайов
E-mail: [email protected] Телефон: +380577009194 ЄДРПОУ:
14321742
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

637 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бабенко Юрій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380634893930 ЄДРПОУ:
08803543
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

905 530,00 грн з ПДВ

Дивитись