15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами

Очікувана вартість

884 306,45 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
32884395
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54001, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська,6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шевченко Світлана Петрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380666616968
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Nutridrink Компакт з харчовими волокнами 125 мл

Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами

Кількість:

365 пляшка

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 54001, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, б. 6
2

Liquigen 250мл

Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами

Кількість:

60 пляшка

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 54001, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, б. 6
3

PKU Nutri 2 Concentrated, 500 г/банка

Код ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами

Кількість:

161 пляшка

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 54001, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, б. 6

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 квіт. 2025 15:13

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
884 306,45 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Константінова Руслана Миколаївна
Телефон: 0666165287 ЄДРПОУ:
4350669

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

884 293,20 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КНП ММР ЦПМСД№4

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
1 квіт. 2025 14:19
Опис:
Замовником були проведені відкриті торги з особливостями. Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-13-014299-a. Предмет закупівлі: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами. Торги не відбулися через не подання жодної пропозиції. Відпов ... Розгорнути
Замовником були проведені відкриті торги з особливостями. Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-13-014299-a. Предмет закупівлі: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами. Торги не відбулися через не подання жодної пропозиції. Відповідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі. Згорнути

Вас може зацікавити

Ім'я:
Лариса Оскотська
E-mail: [email protected] Телефон: +380951590866 ЄДРПОУ:
01998383
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 450 140,54 грн без ПДВ

Дивитись
Спеціальний продукт харчування для дітей хворих на фенілкетонурію: Лот 1 – Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей для дітей, хворих на фенілкетонурію Коміда ФКУ В / «Comida PKU B» або еквівалент; Лот 2 – Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей для дітей, хворих на фенілкетонурію «Коміда ФКУ C / «Comida PKU С» або еквівалент
Спеціальний продукт харчування для дітей хворих на фенілкетонурію: Лот 1 – Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей для дітей, хворих на фенілкетонурію Коміда ФКУ В / «Comida PKU B» або еквівалент; Лот 2 – Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей...
Ім'я:
Олена Матвєєва
E-mail: [email protected] Телефон: +380382765165 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02013337

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 500 337,40 грн без ПДВ

Дивитись